darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs U. Augulis piedalīsies nometņu dalībnieku salidojumā „Pirāti Mežezerā” | 13.08.2010.

Labklājības ministrs Uldis Augulis rīt, 14.augustā, plkst.13:30 Pļaviņu novadā piedalīsies Latvijas Bērnu fonda nometņu bērniem ar īpašām vajadzībām dalībnieku salidojumā.

Katru gadu šādas nometnes notiek visā Latvijā. Šogad kopā būšanas prieku izbaudīja aptuveni 650 bērnu. Salidojums notiks divas dienas un to laikā bērniem būs iespēja radoši darboties tādās jomās kā grimēšana un pirātu stils, papīra locīšana un griešana, dārgumu meklēšana, pirātu maltītes pagatavošana, karšu zīmēšana u.c.

U. Augulis uzsver: „Ceru, ka bērni vasarās piedzīvoto atcerēsies vēl ilgi un pozitīvais kopā būšanas un darbošanās prieks palīdzēs uzturēt labu omu, kā arī īstenot mazākus un lielākus mērķus."

Labklājības ministrs salidojuma laikā pasniegs arī atzinības rakstus vairākiem ilggadīgiem nometņu vadītājiem un dalībniekiem:  Rīgas rajona nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām vadītājam Gatim Vācietim; nometnes Strazdumuižas internātvidusskolas vājredzīgajiem un neredzīgajiem bērniem vadītājai, Aizkraukles un Valkas novada, divu Rīgas pilsētas un nometnes bērniem ar cerebrālo trieku vadītājai Inai Bromai; Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada nometņu bērniem ar īpašām vajadzībām vadītājai Signei Kivlānei; divu nometņu bērniem ar īpašām vajadzībām un nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām ratiņkrēslos masierei Jolantai Trukšānei; Rīgas rajona un nometnes bērniem ar cerebrālo trieku aprūpētājs un audzinātājam Eduardam Aksjonenko.

Informāciju sagatavoja:

Liene Zvereva, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.zvereva@lm.gov.lv