darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM parlamentārais sekretārs Jelgavā piedalīsies bērniem ar īpašām vajadzībām izveidotā centra projekta noslēguma pasākumā | 23.08.2010.

Labklājības ministrijas (LM) parlamentārais sekretārs Andrejs Staķis rīt, 24.augustā, dosies uz Jelgavu, lai piedalītos projekta „Daudzfunkcionālā centra izveide bērniem ar īpašām vajadzībām Jelgavā" informatīvajā noslēguma pasākumā. 

„Pozitīvi, ka Latvijā ir pašvaldības, kuras aktīvi īsteno dažādus sociālos projektus, īpaši tos, kas domāti bērnu un bērnu ar invaliditāti attīstībai. Jau kopš pagājušā gada augusta, kad Lediņos tika atklāts daudzfunkcionālais centrs, bērniem ar invaliditāti ir radītas lieliskas iespējas gan pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, gan iegūt jaunas iemaņas un jaunus draugus," atzīst LM parlamentārais sekretārs A.Staķis.

Centrs izveidots Norvēģijas valdības līdzfinansētā projekta „Daudzfunkcionālā atbalsta centra izveide bērniem ar īpašām vajadzībām Jelgavā" ietvaros. Centra mērķis ir veicināt bērnu ar īpašām vajadzībām integrāciju sabiedrībā, piedāvājot izglītības, medicīnas un sociālos pakalpojumus. 

Noslēguma pasākums no plkst. 12.00 notiks Jelgavas bērnu un jauniešu centra „Junda" nometnē „Lediņi", Lediņu ceļā 1, Jelgavā.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.