Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM notiks diskusija par ģimenes valsts politikas attīstību Latvijā | 15.09.2010.

Lai sekmētu atbalsta sniegšanu ģimenēm un veicinātu ģimeni atbalstošas vides attīstību, Labklājības ministrijā (LM) trešdien, 22.septembrī, notiks diskusija par ģimenes valsts politikas attīstību Latvijā.

Diskusijas laikā plānots pārrunāt tādus jautājumus kā demogrāfiskās situācijas stabilizēšana, darba un ģimenes dzīves saskaņošana, valsts atbalsts dzimstības veicināšanai, t.sk., reproduktīvās veselības uzlabošanai, u.c.

LM uz sarunu ir aicinājusi atbildīgo valsts institūciju augstākās amatpersonas, Saeimā pārstāvēto politisko partiju un frakciju vadītājus, demogrāfijas ekspertus un akadēmiķus, kā arī nevalstisko organizāciju un pilsoniskās sabiedrības pārstāvjus.

Diskusiju vadīs žurnāliste Daina Jāņkalne. Pasākums no plkst.11.00 līdz 13.30 notiks LM 6.stāva zālē, Skolas ielā 28, Rīgā.

Atgādinām, ka LM ir izstrādājusi Ģimenes valsts politikas pamatnostādnes 2011.- 2017.gadam (Pamatnostādnes), kuras tika nodotas sabiedriskai apspriešanai šī gada jūnijā.

Ieviešot Pamatnostādnes un risinot tajās aptvertās problēmas, tuvāko gadu laikā paredzēts īstenot virkni pasākumu un uzdevumu.

Pamatnostādnes ir izstrādātas sadarbībā ar nozaru ministrijām, valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī nevalstiskajām organizācijām. Tās ir iesniegtas Valsts sekretāru sanāksmē, tomēr vēl ir nepieciešams saskaņojums ar citām ministrijām, lai nodotu izskatīšanai Ministru kabinetā šī gada 4.ceturksnī.

Pamatnostādnes atrodamas Labklājības ministrijas mājas lapā www.lm.gov.lv sadaļā Diskusijas: http://www.lm.gov.lv/news/id/1983

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv