darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs iepazīsies ar jauniešu darba prakses norisi krīzes centrā „Mīlgrāvis” | 15.09.2010.

logo_esf_mazs.jpg - 11.67 KBlogo_es_mazs.jpg - 14.07 KB

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 16.septembrī, plkst. 11.00 apmeklēs Krīzes centru "Mīlgrāvis", lai iepazītos ar centrā īstenotā Nodarbinātības valsts aģentūras pasākuma „Jauniešu darba prakse" norisi.

Vizītes laikā labklājības ministrs tiksies ar prakses vadītāju un jaunietēm, lai noskaidrotu viņu domas par  minēto pasākumu. Augulis uzsver „Šobrīd diemžēl ir situācija, ka jauniešu, kuri vēlas praktizēties, ir daudz vairāk, kā uzņēmēju un iestāžu pieteiktās prakses vietas. Tāpēc lietderīgi ir noskaidrot, kā varētu pilnveidot pasākumu „Jauniešu prakses vietas", lai pēc iespējas vairāk jauniešiem būtu iespēja piedalīties."

Kopš šī gada 7.septembra Krīzes centrā „Mīlgrāvis" jauniešu darba praksē piedalās divas jaunietes, kuras strādā ar centrā esošajiem bērniem, organizē dažādus pasākumus, palīdz mammām kā „asistentes" viņu ikdienas pienākumos.

Krīzes centra mērķis - sniegt sociālo pakalpojumu ģimenēm krīzes situācijā, t.i., vardarbībā cietušām mātēm ar bērniem. Centru finansē Rīgas Dome.

Atgādinām, lai nodrošinātu praktisku apmācību jauniešiem, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) īsteno aktīvo nodarbinātības pasākumu - jauniešu darba prakse. Tajā var iesaistīties bezdarbnieki vecumā no 18 līdz 24 gadiem, kuri ir ieguvuši pamatizglītību, vidējo vai augstāko izglītību, bet pēc izglītības pabeigšanas nav nodibinājuši darba tiesiskās attiecības vai arī līdz dalībai pasākumā bija nodarbināti līdz 6 mēnešiem.

Praktizēties pie darba devēja iespējams no 6 līdz 12 mēnešiem, katru mēnesi saņemot stipendiju 120 latu apmērā.

Pieteikties pasākumam var Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA). Plašāka informācija pieejama NVA mājas lapā www.nva.gov.lv .

Aktīvais nodarbinātības pasākums tiek līdzfinansēts ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projekta "Kompleksi atbalsta pasākumi" ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.