darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 17.09.2010.

Otrdiena, 21.septembris

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis plkst.10.00 uzrunās semināra „Jauniešu nodarbinātība Latvijā un Austrijā" dalībniekus.

Pasākuma laikā ir plānots izrunāt problēmas, kas saistītas ar jauniešu izglītošanas iespējām un integrēšanos darba tirgū, kā arī noteikt turpmākos sadarbības virzienus darba tirgū pastāvošo problēmu risināšanai. Uz semināru ir pieaicināti arī eksperti no Izglītības un zinātnes ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Sociālās integrācijas valsts aģentūras, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Jaunatnes Padomes un Biedrības „Jauniešu konsultācijas".

Seminārs organizēts Labklājības ministrijas un Austrijas Federatīvās Republikas Darba, sociālo un patērētāju aizsardzības lietu ministrijas noslēgtā līguma par sadarbību darba tirgus jomā ietvaros. Pasākums notiks 21. un 22.septembrī viesnīcā MONIKA Centrum Hotels, Rīgā, Elizabetes ielā 21.

Ø Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI):

o organizēs Konsultāciju dienu Aglonas novada iedzīvotājiem un speciālistiem;

o apmeklēs Aglonas un Gulbenes novadu audžuģimenes.

Trešdiena, 22.septembris

Ø Labklājības ministrijā (LM) notiks diskusija par ģimenes valsts politikas attīstību Latvijā, kurā plānots pārrunāt tādus jautājumus kā demogrāfiskās situācijas stabilizēšana, darba un ģimenes dzīves saskaņošana, valsts atbalsts dzimstības veicināšanai, t.sk., reproduktīvās veselības uzlabošanai, u.c.

LM uz sarunu ir aicinājusi atbildīgo valsts institūciju augstākās amatpersonas, Saeimā pārstāvēto politisko partiju un frakciju vadītājus, demogrāfijas ekspertus un akadēmiķus, kā arī nevalstisko organizāciju un pilsoniskās sabiedrības pārstāvjus.

Diskusiju vadīs žurnāliste Daina Jāņkalne. Pasākums no plkst.11.00 līdz 13.30 notiks LM 6.stāva zālē, Skolas ielā 28, Rīgā.

Ø VBTAI speciālisti:

o apmeklēs Jelgavas novada audžuģimenes;

o laikā no 22.līdz 24.septembrim Jūrmalā piedalīsies Starptautiskajā konferencē, kas tiek rīkota sadarbībā kopā ar Ziemeļvalstu bērnu aprūpes iestāžu asociāciju. 

Ceturtdiena, 23.septembris

Ø VBTAI Engures novadā organizēs Konsultāciju dienu.

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Baiba Paševica Balvos piedalīsies aģentūras organizētajā informatīvajā seminārā „Nodarbinātības valsts aģentūras jaunie nodarbinātības pasākumi, to īstenošana. Aktualitātes, problēmas, risinājumi".

Seminārs no plkst. 12.00 notiks Balvu novada muzeja konferenču zālē, Balvos, Brīvības ielā 46.

Piektdiena, 24.septembris

Ø VBTAI apmeklēs Balvu un Burtnieku novadu audžuģimenes.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv