darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Augulis nominēts Dzimumu līdztiesības balvai | 30.09.2010.

Labklājības ministrs Uldis Augulis ir nominēts Dzimumu  līdztiesības balvai par ieguldījumu sieviešu un  vīriešu dzīves un darba apstākļu uzlabošanā un dzimumu līdztiesības  veicināšanā.

Balvas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzimumu līdztiesības jautājumiem un novērtēt Saeimas deputātu un Ministru kabineta locekļu ieguldījumu dzimumu līdztiesības nodrošināšanā. Balva tiks pasniegta par darbu dzimumu līdztiesības veicināšanā 9. Saeimas pilnvaru laikā.

 „Dzimumu līdztiesība ir politikas joma, kur dažos aspektos Latvija nebūt nav sliktās pozīcijās, pat varam būt piemērs citām valstīm. Redzamākais panākums ir arvien ciešāka ministrijas un nevalstisko organizāciju sadarbība. Ministrija ar sieviešu tiesību aizstāvības un dzimumu līdztiesības organizācijām sadarbojas jau vairāk kā desmit gadus, un jāsaka, ka šīs jomas organizācijas ir bijušas vienas no aktīvākajiem sadarbības partneriem," atzīst labklājības ministrs Uldis Augulis.

Lai nostiprinātu sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un paceltu to jaunā kvalitātē, pagājušajā gadā Uldis Augulis Labklājības ministrijas vārdā parakstījis sadarbības līgumus ar organizācijām, kuras izteica īpašu vēlmi sadarboties politikas veidošanā, piedalīties lēmumu pieņemšanā un publisko pakalpojumu sniegšanā.

Balva tiks pasniegta trešo reizi. Dzimuma līdztiesības balvu 2006.gadā saņēma Linda Mūrniece, Ainars Baštiks un Žanete Vasaraudze, un 2008.gadā - Rita Strode, Juris Žūriņš un Nellija Kleinberga.

Balvas pasniegšana notiks ceturtdien, 30. septembrī, plkst. 18.00 Eiropas Mājā, Rīgā, Aspazijas  bulvārī 28. Pasākumu atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.