darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs Uldis Augulis Tallinā ar Baltijas valstu ministriem pārrunās nodarbinātības jautājumus | 14.10.2010.

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 15.oktobrī, Tallinā (Igaunija) tiksies ar Lietuvas sociālās drošības un darba lietu ministru Donatas Jankausku un Igaunijas sociālo lietu ministru Hanno Pevkuru, lai diskutētu par aktuāliem nodarbinātības jautājumiem.

Tikšanās mērķis ir apspriest elastdrošības principa īstenošanu visu trīs valstu darba tirgos. Elastdrošības pieejas būtība ir saskaņot darba tirgus elastīgumu un drošību. Elastdrošība ietver darba tiesiskās attiecības, sociālo drošību, aktīvo darba tirgus politiku un mūžizglītību.

Sanāksmes laikā ministri plānojuši pārrunāt katras valsts elastdrošības principus un diskutēt par reformu gaitu Baltijas valstu darba tirgus politikās, iepazīstoties arī ar kaimiņu gūto pieredzi.

„Priecājos, ka iniciatīva stiprināt Baltijas valstu sadarbību darba tirgus jautājumos un veicināt pārstāvību Eiropas Savienībā tika turpināta pēc šī gada pirmās tikšanās Latvijā. Šajā trešajā vizītē, jau varēsim izvērtēt, kādi pasākumi tika ieviesti un kādas darbības ir veiktas, lai pilnveidotu esošos darba tirgus politikas un mūžizglītības  pasākumus, " uzsver labklājības ministrs. 

U.Augulis kaimiņvalstu pārstāvjus iepazīstinās ar Latvijas pieredzi mūžizglītības pasākumu ieviešanā, kā arī ar mūsu valsts pieredzi, izmantojot „kuponu sistēmu" jeb nauda seko cilvēkam. Šādu pieeju Nodarbinātības valsts aģentūra īsteno savās apmācību programmās. 

Atgādinām, lai diskutētu par nodarbinātības situāciju un sociālo aizsardzību Baltijas valstīs, labklājības ministrs Uldis Augulis 2010.gada 26.martā uz tikšanos Rīgā bija aicinājis Lietuvas sociālās drošības un darba lietu ministru Donatas Jankausku un Igaunijas sociālo lietu ministru Hanno Pevkuru.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.