darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre organizē apaļā galda diskusiju par pakalpojumu sniegšanu vardarbībā cietušiem bērniem | 01.04.2008.

01.04.2008.Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) rīt, 2. aprīlī plkst.12.00 ministrijas Portretu zālē organizē apaļā galda diskusiju „Pakalpojumi no prettiesiskām darbībām cietušiem bērniem - problēmas, risinājumi".

„Diskusijas mērķis ir sniegt informāciju par esošo situāciju sociālās rehabilitācijas nodrošināšanā, kā arī diskutēt par problēmām un to risināšanu, domājot par pakalpojuma nodrošināšanu nākotnē," norāda I. Purne.

Diskusijā piedalīsies esošie un potenciālie sociālās rehabilitācijas no prettiesiskām darbībām cietušiem bērniem pakalpojumu sniedzēji, kā arī Labklājības ministrijas un Bērnu un ģimenes lietu ministrijas pārstāvji.

Diskusiju ievadīs divi ziņojumi - „Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu attīstība no prettiesiskām darbībām cietušiem bērniem" un „ Sociālo pakalpojumu pārvaldes Kvalitātes kontroles daļas veiktās pārbaudes institūcijās, kas sniedz sociālās rehabilitācijas pakalpojumus no prettiesiskām darbībām cietušiem bērniem".

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv