darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks bērnu un jauniešu konference „Drošs internets un draudzīga skola” | 20.10.2010.

 left-block-image.gif - 8.58 KB dross_nets.gif - 4.54 KB es_lidzfinasejums.jpg - 31.27 KB

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 22. oktobrī, plkst.10.45 atklās Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkoto konferenci „Drošs internets un draudzīga skola".

Konferences laikā VBTAI speciālisti informēs par aptaujas par vienaudžu saskarsmi internetā rezultātiem. Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas priekšniece Signe Birne pastāstīs par virtuālo azartspēļu izplatību un ar to saistītajiem apdraudējumiem, savukārt Eiropas jauniešu paneļa un NetSafe Latvia jauniešu padomes pārstāvis Austris Štāls dalīsies pieredzē par Latvijas un citu valstu jauniešu pieredze par attiecībām reālajā un interneta vidē.

Konferencē galvenokārt diskutēs par vides uzlabošanu skolās. VBTAI kopš šā gada sākuma īsteno kustību „Draudzīga skola", kuras mērķis ir uzlabot mikrovidi skolās un padarīt to drošāku un labāku gan skolēniem, gan pedagogiem un citiem ar skolu saistītiem cilvēkiem. Šajā kustībā iesaistījušos skolu pārstāvji dalīsies pieredzē draudzīgas vides veicināšanā mācību iestādēs, šo pašu tēmu attīstīs arī konferences dalībnieki, strādājot darba grupās. Konferences noslēgumā paredzēta paneļdiskusija ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku dalību, kuru viedokli uzklausīt vēlējās paši bērni.

Konference organizēta projekta NetSafe Latvia ietvaros un ar Eiropas Savienības programmas Safer Internet finansiālo atbalstu. Tajā piedalīsies kustībā „Draudzīga skola" iesaistījušos skolu pārstāvji un citi interesenti.

Konference notiks Rīgas Stradiņa Universitātes aulā, Dzirciema ielā 16, Rīgā. Sākums plkst. 10:45.

Pirms konferences plkst. 10:00 pasākuma norises vietā notiks preses konference, kurā informēs par konferences aktuālajiem jautājumiem - aptaujas rezultātiem par vienaudžu attiecībām internetā, NetSafe Latvia aktualitātēm u.tt.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv