darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 22.10.2010.

Pirmdiena, 25.oktobris

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti:

 • organizēs Konsultāciju dienu Neretas novada pašvaldībā;
 • apmeklēs Madonas novada audžuģimenes.

Otrdiena, 26.oktobris

 • Labklājības ministrs Uldis Augulis plkst. 11.00 piedalīsies Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības sabiedrības informēšanas kampaņai par darba tiesībām "Zini darba tiesības! Esi drošs!" veltītajā preses konferencē.
 • Laikā no 26.līdz 27.oktobrim Labklājības ministrijā notiks ekspertu tikšanās par grozījumu veikšanu Latvijas Republikas un Ukrainas līgumā par sadarbību sociālās drošības jomā.
Ekspertu tikšanās mērķis ir apmainīties ar informāciju par izmaiņām katras valsts nacionālajos tiesību aktos un izstrādāt grozījumus Latvijas Republikas un Ukrainas līgumā par sadarbību sociālās drošības jomā.
 • VBTAI speciālisti apmeklēs Balvu, Rugāju un Kuldīgas novadu audžuģimenes.

Ceturtdiena, 28.oktobris

 • Labklājības ministrija organizēs informatīvo semināru Zemgales reģiona sociālo pakalpojumu sniedzējiem „Jauna pieeja sociālo pakalpojumu sniedzēju novērtēšanai".
Seminārs no plkst.11.00 notiks Dobelē, Dobeles novada pašvaldības telpās, brīvības ielā 15.
 • Labklājības ministrs  U.Augulis plkst. 12.00 piedalīsies Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) ietvaros organizētā publiskā pasākuma „Rīga Vieno: Cilvēki. Iespējas. Atbalsts." atklāšanā tirdzniecības centrā Origo.

Pasākuma laikā iedzīvotājus iepazīstinās ar vienu no vērtīgākajiem informācijas avotiem par palīdzību vistuvāk dzīvesvietai - Iespēju karti. Tāpat NVO dalīsies pieredzē, prezentēs labās prakses piemērus un konsultēs par reālām atbalsta iespējām - kur un kā saņemt pārtikas pakas, kur iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā palīdzēt citiem krīzes situācijās, kā uzsākt biznesu vai atrast darbu u.c.

 • Valsts darba inspekcija (VDI) organizēs Eiropas nedēļai drošībai un veselībai darbā veltītu konferenci "Drošības uzturēšana darba vietās".

Konferences noslēgumā plkst.16 labklājības ministrs Uldis Augulis un VDI direktors Arnis Luhse pasniegs labas prakses balvu darba drošībā "Zelta ķivere 2010".

Pasākums no plkst.9 norisināsies Rīgā, viesnīcā Islande Hotel, Ķīpsalas ielā 20.

 • VBTAI speciālisti Lubānas novada pašvaldībā organizēs Konsultāciju dienu - iedzīvotāju pieņemšanu.
 • Nodarbinātības valsts aģentūras direktore B.Paševica piedalīsies aģentūras organizētajā seminārā  „Nodarbinātības valsts aģentūras jaunie nodarbinātības pasākumi, to ieviešanas gaita. Aktualitātes, problēmas un risinājumi" novadu pašvaldību vadītājiem, darba devējiem, NVO pārstāvjiem u. c interesentiem.

Seminārs no plkst.12.00 notiks Madonas Mūzikas skolā, Madonā, Blaumaņa ielā 16.

Piektdiena, 29.oktobris

 • Labklājības ministrs U.Augulis plkst. 12.30 uzrunās Eiropas gada (2010) tematikai veltītās starptautiskās konferences „Veidosim kopā labāku sabiedrību visiem - cīņa pret nabadzību un sociālo atstumtību Latvijā" dalībniekus.

Konferences laikā paredzēts apskatīt līdz šim vēl nebijušus risinājumus un meklēt jaunas idejas un iniciatīvas nabadzības un sociālās atstumtības mazināšanai. Pasākumā darba grupās, kuras norisināsies arī Eiropas Savienības mājā, varēs piedalīties ikviens interesents.

 • Labklājības ministrija organizēs informatīvo semināru Vidzemes reģiona sociālo pakalpojumu sniedzējiem „Jauna pieeja sociālo pakalpojumu sniedzēju novērtēšanai".

Seminārs no plkst. 11.00 notiks Cēsīs, Pieaugušo izglītības centrā, Raunas ielā 4.

 • VBTAI speciālisti organizēs Konsultāciju dienu Vaiņodes novada speciālistiem un iedzīvotājiem.

 

Informāciju sagatavoja:
Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;
Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv