darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Diskutē par vardarbībā cietušiem bērniem sniegto pakalpojumu uzlabošanu | 02.04.2008.

02.04.2008.Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) šodien organizēja apaļā galda diskusiju „Pakalpojumi no prettiesiskām darbībām cietušiem bērniem - problēmas, risinājumi", kurā piedalījās sociālo pakalpojumu sniedzēji no visas Latvijas, identificējot šobrīd aktuālus jautājumus un sniedzot priekšlikumus situācijas uzlabošanai.

„Priecājos, ka pakalpojums no prettiesiskām darbībām cietušajiem bērniem tiek attīstīts profesionāli," norāda I. Purne. Viņa aicināja pakalpojuma sniedzējus uz vēl ciešāku sadarbību, lai šo pakalpojumu nodrošinātu visaugstākajā līmenī.

Ministre uzskata, ka jau šogad jāstājas spēkā Labklājības ministrijas izstrādātajiem grozījumiem MK 1999.gada 8.jūnija noteikumos Nr.208 "Kārtība, kādā bērnam, kurš cietis no prettiesiskām darbībām, sniedzama nepieciešamā palīdzība", kas paredz jauna pakalpojuma ieviešanu - 60 dienu kompleksu sociālās rehabilitācijas kursu no vardarbības cietušiem bērniem, ja par noziedzīgo nodarījumu ir uzsākts kriminālprocess.

Diskusijā piedalījās esošie un potenciālie sociālās rehabilitācijas no prettiesiskām darbībām cietušiem bērniem pakalpojumu sniedzēji, kā arī Labklājības ministrijas(LM), Bērnu un ģimenes lietu ministrijas, kā arī LM Sociālo pakalpojumu pārvaldes pārstāvji, kuri iepazīstināja ar šī brīža situāciju un sniedza nākotnes redzējumu par pakalpojuma attīstību.

Diskusijas dalībnieki deva savus priekšlikumus par likumdošanas izmaiņām, metodiskās palīdzības sniegšanu, kā arī iepirkuma un kvalitātes prasību jomā.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv