Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre I. Jurševska tiksies ar Latvijas Pensionāru federāciju | 10.11.2010.

Lai vienotos par turpmāko sadarbību ar nozari saistītu jautājumu risināšanā un pārrunātu aktuālo nozarē, labklājības ministre Ilona Jurševska trešdien, 10.novembrī, tiksies ar Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētāju Ainu Verzi

Tikšanās laikā labklājības ministre informēs A.Verzi par galvenajiem uzdevumiem un prioritātēm sociālajā jomā, kā arī vienosies ar federāciju par turpmāko sadarbību ar nozari saistītu lēmumu pieņemšanas procesā.

Jau līdz šim Labklājības ministrijai ir izveidojusies cieša un sekmīga sadarbība ar Latvijas Pensionāru federāciju dažādu nozarē būtisku jautājumu risināšanā. Sadarbības stiprināšanas nolūkos šogad ministrija ar federāciju noslēdza abpusēju sadarbības līgumu par līdzdalību.

I.Jurševska īpaši novērtē A.Verzes un Latvijas Pensionāru federācijas būtisko ieguldījumu pensijas vecuma cilvēku interešu aizstāvībā, līdzdarbojoties valstiski būtisku jautājumu risināšanā un priekšlikumu sniegšanā. Tāpēc labklājības ministre arī turpmāk vēlas aktīvi iesaistīt federāciju darba procesā aktuālu jautājumu risināšanā  sociālajā jomā.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv