darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre ar Latvijas Pensionāru federāciju diskutē par aktuālo nozarē | 11.11.2010.

Lai vienotos par turpmāko sadarbību ar nozari saistītu jautājumu risināšanā un pārrunātu aktuālo nozarē, labklājības ministre Ilona Jurševska trešdien, 10.novembrī, tikās ar Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) priekšsēdētāju Ainu Verzi.

Tikšanās laikā labklājības ministre informēja A.Verzi par galvenajiem uzdevumiem un prioritātēm sociālajā jomā, kā arī Labklājības ministrijas uzstādījumiem budžeta veidošanas procesā. Labklājības ministre tikšanās laikā apliecināja, ka budžeta konsolidācija neskars pensijas.

Tāpat, diskutējot par turpmāko sadarbību, puses vienojās ik mēnesi regulāri tikties, lai pārrunātu nozarē aktuālos jautājumus. I.Jurševska arī aicināja LPF pārstāvjus aktīvi piedalīties dažādās ministrijas izveidotajās darba grupās, lai līdzdarbotos dažādu normatīvo aktu izstrādē. 

Arī turpmāk Labklājības ministrija nodrošinās bezmaksas juridiskās konsultācijas pensijas vecuma cilvēkiem un cilvēkiem ar invaliditāti. Šī prakse tika ieviesta jau pērn, ko atzinīgi novērtē LPF pārstāvji. Savukārt par aktuālo nozarē sadarbībā ar Labklājības ministriju LPF informēs savā izdevumā „Latvijas Pensionārs".

Jau līdz šim Labklājības ministrijai ir izveidojusies cieša un sekmīga sadarbība ar Latvijas Pensionāru federāciju dažādu nozarē būtisku jautājumu risināšanā. Sadarbības stiprināšanas nolūkos šogad ministrija ar federāciju noslēdza abpusēju sadarbības līgumu par līdzdalību.

I.Jurševska atzinīgi novērtē A.Verzes un Latvijas Pensionāru federācijas būtisko ieguldījumu pensijas vecuma cilvēku interešu aizstāvībā, līdzdarbojoties valstiski būtisku jautājumu risināšanā un priekšlikumu sniegšanā. Tāpēc labklājības ministre arī turpmāk vēlas aktīvi iesaistīt LPF darba procesā aktuālu jautājumu risināšanā sociālajā jomā.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv