darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre: veikto izmaiņu sociālās aprūpes jomā rezultāts vērtējams pozitīvi | 25.11.2010.

Lai pateiktos par darbinieku ieguldījumu strukturālo reformu īstenošanā sociālās aprūpes jomā, trešdien, 25.novembrī, labklājības ministre Ilona Jurševska piedalījās valsts sociālās aprūpes centra „Rīga" darbinieku kopsapulcē. Tikšanās laikā ministre pasniedza darbiniekiem arī atzinības rakstus. 

Uzrunājot klātesošos, labklājības ministre uzsvēra: „Gan iepriekšējais gads, gatavojoties strukturālo reformu īstenošanai, gan arī šis gads, uzsākot to ieviešanu, ir prasījis ne mazums spēka un pacietības, lai reformu mērķis tiktu sasniegts. Tomēr mums kopīgi tas ir izdevies un par to liecina arī fakts, ka par sociālās aprūpes centru reorganizāciju esam nominēti efektīvas pārvaldības gada balvai."

I.Jurševska centra darbiniekiem arī norādīja, ka vēl ir liels darbs jāpaveic, lai ne tikai efektīvi strādātu jaunajā sistēmā un struktūrā, bet arī, lai turpinātu pilnveidot un attīstīt sociālās aprūpes centru darbību un kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanu klientiem. 

Turklāt nenoliedzami, lai cik svarīgi ir šajā situācijā optimizēt resursus, kas veiksmīgi ir panākts, vienlīdz būtiski ir saglabāt arī pakalpojuma kvalitāti. „Manuprāt, mums ir izdevies ne tikai saglabāt pakalpojuma kvalitāti, bet arī to uzlabot, klientiem atvieglojot un vienkāršojot pakalpojumu saņemšanu, kas ir ļoti būtisks solis pretī pakalpojumu kvalitātes celšanai," akcentē I.Jurševska.

Atgādinām, ka labklājības nozares strukturālās reformas ietvaros, ar 2010.gada 1.janvāri tika reorganizētas 33 Labklājības ministrijas pakļautībā esošās tiešās valsts pārvaldes iestādes - sociālās aprūpes centri, tās apvienojot un izveidojot 5 reģionālos valsts sociālās aprūpes centrus „Rīga", „Kurzeme", „Zemgale", „Vidzeme" un „Latgale". Reformas mērķis bija samazināt nozares administratīvo aparātu, apvienojot struktūras un to funkcijas. 

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv