darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre Madonā aizsāk diskusiju par pensiju jautājumiem | 07.04.2008.

Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) piektdien, 4.aprīlī apmeklēja Madonu, lai ar šīs pilsētas iedzīvotājiem diskutētu par šobrīd aktuālajiem pensiju jautājumiem. Ministre vizītes laikā tikās arī ar pašvaldības pārstāvjiem, pārrunājot aktualitātes reģiona attīstībā. 

„Pensiju jomā tiek veikta virkne uzlabojumu un sabiedrībā ir ļoti būtisks izskaidrojošais darbs, tāpēc jau tuvākajā laikā plānoju tikšanās un diskusijas ar pensionāriem visos Latvijas reģionos," norāda I. Purne.

I. Purne piedalījās arī Madonas rajona Grāmatu svētku ietvaros notiekošajā „Latvijas Avīzes" politiskajā diskusijā „Eiropas sociālais modelis - vīzija, darba programma vai mierinājuma plāksteris?", norādot gan uz Latvijas pensiju sistēmas nodrošinātajiem aizsardzības mehānismiem, gan informējot par konkrētiem valdības realizētajiem pasākumiem pensionāru labā. 

Savukārt viesojoties Madonas laikraksta „Stars" redakcijā, ministre atbildēja uz laikraksta lasītāju jautājumiem par pensiju aprēķināšanas jautājumiem un tehnisko palīglīdzekļu saņemšanas kārtību.

Ministre tikās arī ar Madonas rajona pašvaldību un sociālās aprūpes centru vadītājiem, pārrunājot reģiona attīstības tendences un informējot par pieejamajiem nodarbinātības pasākumiem, kas vērsti uz iedzīvotāju migrācijas mazināšanu. 

Pašvaldību vadītāji tika informēti arī par Eiropas Savienības struktūrfondu apguves iespējām, kā arī ministre aicināja pašvaldību iespēju robežās sniegt atbalstu sociāli mazaizsargātākajām sabiedrības grupām - pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti un ģimenēm ar bērniem.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv