darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijai ir jauna interneta mājas lapa | 07.04.2008.

Lai veicinātu sabiedrības informētību par darba, sociālās aizsardzības un dzimumu līdztiesības jautājumiem, Labklājības ministrija (LM) ir izveidojusi jaunu, vienkāršāk lietojamu un informācijas bagātāku interneta mājas lapu.

Jaunā LM interneta mājas lapa darbojas kopš šodienas, 7.aprīļa, un tā ir apskatāma līdzšinējā interneta adresē http://www.lm.gov.lv. Lai padarītu to mūsdienīgu, lietotajam draudzīgu, saprotamu un interaktīvu, tā piedāvā virkni jauninājumus.

Kā viens no būtiskākajiem uzlabojumiem ir informācijas sagrupēšana atbilstoši dažādām interešu grupām, proti, izveidotas jaunas sadaļas ģimenēm, senioriem, darba meklētājiem, darba ņēmējiem, darba devējiem un cilvēkiem ar invaliditāti, kurās ir pieejama attiecīgajai grupai interesējošā informācija.

Tāpat LM interneta mājas lapā ir piedāvāta informācija par ministriju un tās institūciju piedāvātajiem pakalpojumiem arī vieglajā valodā, kura būs vieglāk saprotama, piemēram, cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem, cilvēkiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda, un citiem interesentiem.

Savukārt, lai veicinātu viedokļu apmaiņu ar LM interneta mājas lapas lietotājiem, ministrija jaunajā mājas lapā piedāvā vairākas interaktīvās saziņas iespējas. Ikviens interesents var paust savu viedokli par aktuālo jautājumu un piedalīties diskusijā vai aptaujā, elektroniski aizpildot anketu, kā arī var nosūtīt jautājumu ministrijai.

Šobrīd LM aicina piedalīties diskusijā par darba apstākļiem savā darba vietā, bet aptaujā izteikt savu viedokli par jauno interneta mājas lapu.

Lai regulāri saņemtu jaunāko LM informāciju, iedzīvotājiem ir iespēja aktivizēt „RSS" funkciju pie LM aktualitātēm un informācijas presei. Tas nozīmē, ka, piesakoties šim pakalpojumam, cilvēki var saņemt ziņas par jaunāko interneta mājas lapā pievienoto informāciju, kā arī saiti uz vietu, kur atrodama pilna jaunā aktualitāte.Informāciju sagatavoja:
Vineta Bērziņa,
Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26497758, vineta.berzina@lm.gov.lv.