darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre ar LDDK vienojas par turpmāko sadarbības veicināšanu | 08.12.2010.

Lai vienotos par turpmāko sadarbību ar nozari saistītu jautājumu risināšanā un pārrunātu aktuālo nozarē, labklājības ministre Ilona Jurševska trešdien, 8.decembrī, tikās ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektori Elīnu Egli.

Tikšanās laikā notika diskusijas par aktuālo nodarbinātībā. Lai veicinātu sekmīgāku priekšlikumu sagatavošanu atsevišķu jautājumu risināšanai, īpaši bezdarbnieku apmācību programmās, puses vienojās paplašināt Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) konsultatīvās padomes sastāvu, aicinot padomē piedalīties arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas Pašvaldību savienības, nozaru un darba devēju pārstāvjus, kā arī akadēmiķus.

Tāpat I.Jurševska un E.Egle bija vienisprātis, ka nepieciešams pilnveidot darba tirgus prognozēšanu atbilstoši darba devēju vajadzībām un sekmēt arī turpmāk NVA piedāvātās bezdarbnieku apmācības ar „kuponu pieeju", veicināt subsidēto darba vietu un prakses vietu veidošanu pie darba devējiem. Tāpat E.Egle informēja, ka darba devēji veiksmīgi izmanto LDDK piedāvātās bezmaksas konsultācijas par darba drošības risku novērtēšanu darba vietā.

Diskutējot par turpmākās sadarbības stiprināšanu, ministre vienojās kopīgi ar LDDK organizēt diskusiju, kurā aktualizētu nodarbinātības un darba tirgus jautājumus.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv