Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre aicina pensionārus uz tikšanos Valmierā, Limbažos, Ogrē, Jūrmalā un Rēzeknē | 09.04.2008.

Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) nākošnedēļ aicina Valmieras, Limbažu, Jūrmalas, Rēzeknes un Ogres pensionārus uz tikšanos ar ekspertiem, kuri skaidros šobrīd aktuālos pensiju jautājumus un atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem. 

„Aicinu uz tikšanos visus interesentus, lai veicinātu sabiedrības izpratni par Latvijas pensiju politiku un jau šobrīd realizētajām, kā arī plānotajām aktivitātēm pensionāru dzīves stāvokļa uzlabošanai," norāda I. Purne.

Pirmie informatīvie semināri notiks Valmieras kultūras namā 15. aprīlī plkst. 10.00 un Limbažu rajona padomē 15. aprīlī plkst. 14.00. 

16. aprīlī informatīvais seminārs notiks Jūrmalā, Kauguru kultūras namā plkst. 11.00. Savukārt 18. aprīlī Rēzeknes rajona padomē plkst. 11.00 Labklājības ministrijas eksperti aktuālos pensiju jautājumus skaidros, piedaloties Daugavpils pilsētas pensionāru apvienības konferencē, bet 19. aprīlī - Latvijas Pensionāru federācijas Ogres pilsētas nodaļas sapulcē Ogres mūzikas skolā plkst. 11.00.

Aprīlī un maijā semināri notiks arī citās Latvijas pilsētās. Semināros piedalīsies Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Labklājības ministrijas eksperti, kā arī Saeimas deputāti un Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvji.

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943;  gunta.skrebele@lm.gov.lv