darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre ar veselības ministru diskutēs par aktuālo sociālajā un veselības jomā | 11.01.2011.

Lai diskutētu par aktuālajiem jautājumiem sociālajā un veselības jomā, trešdien, 12.janvārī plkst. 10.00 labklājības ministre Ilona Jurševska tiksies ar veselības ministru Juri Bārzdiņu.

Ņemot vērā, ka šī gada 1.janvārī ir stājies spēkā Invaliditātes likums, kas paredz dažādus jaunus pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti un cilvēkiem ar prognozējamu invaliditāti,  tikšanās laikā paredzēts vienoties par katras nozares atbildību sekmīgai jaunā likuma īstenošanai.

Tāpēc viens no I.Jurševskas un J.Bārzdiņa diskusijas jautājumiem būs sociālās un medicīniskās  rehabilitācijas pakalpojumu sekmīga nodrošināšana cilvēkiem ar invaliditāti un cilvēkiem ar prognozējamo invaliditāti. Atgādinām, ka turpmāk, nosūtot cilvēku uz Veselības un darbaspēju ārstu valsts komisiju prognozējamas invaliditātes ekspertīzes veikšanai, ģimenes ārsts vai ārstējošais ārsts izstrādās individuālo rehabilitācijas plānu, paredzot turpmāko ārstēšanu un nepieciešamības gadījumā medicīniskās rehabilitācijas pasākumus. Līdz ar to arī nepieciešams stiprināt sadarbību starp ģimenes ārstiem un komisiju.

Tāpat tikšanās laikā paredzēts apspriest sabiedrības veselības pamatnostādnes 2011. - 2017.gadam, kā arī darba nespējas lapu izsniegšanu cilvēkiem, kuri cietuši ceļu satiksmes negadījumā. Vienlaikus plānots vienoties par atsevišķu problēmsituāciju risināšanu arodslimību konstatēšanā un ārstēšanā.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv