darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM diskutēs par sociālā darba politikas attīstību | 16.02.2011.

Lai diskutētu par sociālā darba politikas attīstību, ceturtdien, 17.februārī, plkst.14.00 Labklājības ministrijā (LM) notiks kārtējā Sociālā darba speciālistu sadarbības padomes sēde.

Sēdes laikā plānots vienoties par padomes galvenajiem šī gada laikā veicamajiem uzdevumiem, t.sk., sagatavot priekšlikumus jaunam vidēja termiņa plānošanas dokumentam Pamatnostādnes profesionāla sociālā darba attīstībai 2012.-2017.gadam. Šāds dokuments nepieciešams, lai veicinātu profesionāla sociālā darba attīstību un profesionālu sociālā darba speciālistu pieejamību iedzīvotājiem, kā arī iedzīvotāju vajadzībām atbilstošas sociālās palīdzības un pakalpojumu saņemšanu krīzes un citu problēmsituāciju risināšanā. 

Darba gaitā paredzēts diskutēt par Valsts kontroles audita secinājumiem saistībā ar pašvaldību Sociālajos dienestos strādājošo speciālistu profesionalitāti. Tāpat plānots pārrunāt nepieciešamās izmaiņas Ministru kabineta noteikumos saistībā ar prasībām sociālo pakalpojumu sniedzējiem.

Sociālā darba speciālistu padome ir konsultatīva institūcija, kura izveidota, lai veicinātu profesionāla sociālā darba attīstību, sociālā darba speciālistu izglītošanu un nodrošinājumu.

Padomes sastāvā ir valsts iestāžu, augstākās izglītības iestāžu, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kuru profesionālā darbība vērsta uz profesionālā sociālā darba attīstības veicināšanu, sociālā darba speciālistu izglītošanu un nodrošinājumu.

Padomes galvenie uzdevumi: apzināt un analizēt problēmas sociālā darba jomā un izstrādāt priekšlikumus to risināšanai sniegt priekšlikumus par prioritātēm sociālā darba jomā un veicināt nepieciešamo pasākumu īstenošanu prioritāšu ieviešanai; veicināt sociālā darba speciālistu profesiju prestižu sabiedrībā; sniegt priekšlikumus tiesību aktu projektu, politikas plānošanas dokumentu un ziņojumu izstrādāšanā, izvērtēšanā un pilnveidošanā sociālā darba jomā; ierosināt un veicināt pētījumu veikšanu sociālā darba jomā; veicināt inovatīvas darbības sociālā darba jomā.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.