darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
VBTAI notiks preses konference par aktuālākajām bērnu un jauniešu problēmām | 07.03.2011.

left-block-image.gif - 8.58 KB

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) trešdien, 9. martā, plkst. 11.00 rīkos preses konferenci, lai informētu par aizvadītajā gadā aktuālākajām problēmām bērnu un pusaudžu auditorijās, kā arī pastāstītu par saviem jaunajiem piedāvājumiem šo problēmsituāciju risināšanai.

Preses konference notiks VBTAI telpās Ventspils ielā 53, 3. stāva zālē.

VBTAI bērnu un jauniešu uzticības tālrunis 116111 ik dienas saņem nepastarpinātu informāciju, ko tālruņa konsultantiem sniedz zvanītāji, stāstot par savām problēmām. Kā liecina aktuālākā informācija, pēdējā gada laikā visvairāk bērnus un jauniešus nodarbina savstarpējo attiecību problemātika gan starp vienaudžiem, gan saskarsmē ar pieaugušajiem. Būtiska daļa zvanītāju ir saskārušies gan ar emocionālu, gan fizisku vardarbību.

Lai palīdzētu pēc iespējas lielākam skaitam skolēnu risināt šīs problēmas, no marta VBTAI sāk piedāvāt jaunu pakalpojumu bērniem un pusaudžiem - radošās darbnīcas, kas notiks speciālistu vadībā inspekcijas telpās. Preses konferences laikā būs iespēja iepazīties gan ar radošo darbnīcu tematiku un norisi, gan ar krīzes komandas sniegtajiem pakalpojumiem smagu krīzes gadījumu risināšanā.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv