darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Diskutēs par seksuālo pakalpojumu pircēju sodīšanu | 23.03.2011.

Lai diskutētu par dzimumu līdztiesības īstenošanas plānu 2012. - 2014.gadam un seksuālo pakalpojumu pircēju sodīšanas iespējām, ceturtdien, 24.martā, plkst. 14.00 Labklājības ministrijā (LM) notiks kārtējā Dzimumu līdztiesības komitejas sanāksme.

LM šobrīd izstrādā jauno politikas attīstības dokumentu "Plāns dzimumu līdztiesības īstenošanai 2012.-2014.gadam", par kura rīcības virzieniem plānots diskutēt sanāksmes laikā. Līdz sanāksmes norisei ministriju un nevalstisko organizāciju pārstāvji, sociālie partneri savu nozaru kompetencē tika aicināti sniegt priekšlikumus par plānā nosakāmajiem rīcības virzieniem. Tā, piemēram, Veselības ministrija informēs par nepieciešamajām aktivitātēm sagaidāmā mūža ilguma veicināšanai vīriešiem un  vīriešu veselības rādītāju uzlabošanu.

Savukārt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji aicināti sniegt priekšlikumus par iespējamiem rīcības virzieniem par dzimumu ietekmi uz klimata pārmaiņām un vidi, mājsaimniecības apsaimniekošanas paradumiem, kā arī priekšlikumus par darba un ģimenes dzīves saskaņošanas atvieglojumu piemērošanu vecākiem, pašvaldību iniciatīvām u.c. Par šiem un citiem priekšlikumiem sanāksmes laikā paredzēta diskusija.

Tāpat tikšanās laikā pārrunās nepieciešamību seksuālo pakalpojumu pircējiem piemērot sodu.

Sanāksmē piedalīsies Dzimumu līdztiesības komitejas locekļi no visām ministrijām,  sabiedriskajām organizācijām, kā arī sociālie partneri. Savukārt diskusijā par seksuālo pakalpojumu pircēju sodīšanu aicināti piedalīties speciālisti no Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas, Ģenerālprokuratūras un Tiesībsarga.

Sanāksme notiks LM, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv.