darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Izsludina eseju konkursu skolēniem par Uzticības tālruni | 31.03.2011.

Lai veicinātu skolēnu izpratni par Uzticības tālruņa darbu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu „Centrs Dardedze" izsludina eseju konkursu skolēniem „Ja es būtu Uzticības tālruņa konsultants".

Rīkojot šo eseju konkursu, VBTAI vēlas vairot jauniešu izpratni par līdzcilvēku problēmām un vajadzībām, kā arī rosināt pozitīvu skolēnu savstarpējo attiecību veidošanos. Vienlaikus viens no svarīgākajiem konkursa mērķiem ir izpratnes veicināšana par Uzticības tālruņa darbu, ļaujot konkursantiem iejusties tālruņa speciālistu darbā un mēģinot pašiem rast optimālākos risinājumus vienaudžu problēmām.

Konkursā aicināts piedalīties ikviens vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes skolēns vai audzēknis, sākot no 7. klases.

Esejas no 1.līdz 30.aprīlim VBTAI var iesūtīt elektroniski uz e-pastu taivo.trams@bti.gov.lv  vai ar pasta starpniecību, kā arī nogādāt personīgi.

Konkursa darbus vērtēs trīs kategorijās - vispārizglītojošo izglītības iestāžu 7. - 9. klašu, vispārizglītojošo izglītības iestāžu 10. - 12. klašu un profesionālo izglītības iestāžu kategorijā.

Konkursa uzvarētājus apbalvos jūnija pirmajā nedēļā - laikā, kad notiek Starptautiskajai bērnu tiesību aizsardzības dienai veltītie pasākumi. Balvas saņems katras kategorijas labāko darbu autori.

Papildu informācija par konkursu pieejama VBTAI interneta mājas lapā sadaļā Aktualitātes http://www.bti.gov.lv/lat/aktualitates/pazinojumi_presei/?doc=2407&page=.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv