Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 08.04.2011.

Pirmdiena, 11.aprīlis

Ø Labklājības ministre plkst.13.00 Rīgas Angļu ģimnāzijā uzrunās bērnu drošības kampaņas "ToDo drošā māja" atklāšanas pasākuma dalībniekus.

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs notiks EURES informatīvās dienas, kuru laikā bezdarbniekus, darba meklētājus un citus interesentus informēs par EURES pakalpojumiem, darba iespējām un ar to saistītiem riskiem ES/EEZ valstīs.

Informatīvās dienas notiks:

Ø 11.04.2011. NVA Liepājas filiālē, Liepājā, Graudu ielā 50;

Ø 14.04.2011.:

o NVA Ventspils filiālē, Ventspilī, Pētera ielā 3;

o NVA Kuldīgas filiālē, Kuldīgā, Piltenes ielā 5a;

o NVA Tukuma filiālē, Tukumā, Pils ielā 11.

Ø Valsts darba inspekcijas (VDI) pārstāvji piedalīsies darba sanāksmē par darba aizsardzības skolotāju apmācību.

Sanāksme organizēta projekta "Droša skola - drošs darbs" ietvaros. Tā no plkst. 11.00 līdz 13.00 notiks Latvijas Darba devēju konfederācijas sanāksmju zālē.

Trešdiena, 13.aprīlis

Ø VDI notiks Informācijas padomes sēde, kurā pārrunās 2010.-2011.gada Eiropas kampaņas par drošības uzturēšanu darbā noslēguma posmu.

Sēde no plkst.14.00 notiks VDI telpās, Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1.

Ceturtdiena, 14.aprīlis

Ø Labklājības ministre Ilona Jurševska plkst. 11.00 Labklājības ministrijā (LM) uzrunās bērnu ārpusģimenes aprūpes iestāžu vadītājus.

LM notiks seminārs bērnu ārpusģimenes aprūpes iestāžu vadītājiem, kurā pārrunās vairākus būtiskus jautājumus, t.sk., informēs par aktualitātēm bērnu un ģimenes politikā.

Ø NVA Rīgas reģionālajā filiālē notiks informatīvs pasākums darba devējiem un NVA sadarbības partneriem „Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem", kurā informēs par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem.

Pasākums no plkst. 10.00 līdz 12.00 notiks Rīgā, Jēzusbaznīcas ielā 11, 506. kabinetā.

Piektdiena, 15.aprīlis

Ø Labklājības ministre I.Jurševska dosies kārtējā reģionālā vizītē uz Dobeli un Tērveti.

Ø NVA laikā no 15. līdz 17. aprīlim piedalīsies izstādē Ražots Baltijā 2011, kurā NVA un EURES speciālisti informēs interesentus par NVA pakalpojumiem un sadarbības iespējām.

Izstāde notiks Skonto hallē, Rīgā, Melngaiļā ielā 1a.

Ø NVA direktore Baiba Paševica Daugavpilī:

o plkst. 10.00 kinoteātrī „Renesanse" piedalīsies izstādes „Izglītības iespējas Latvijā 2011.gadā" atklāšanā;

o plkst.11.00 Daugavpils novada Domē tiksies ar vietējo pašvaldību vadītājiem, darba devējiem un citiem sadarbības partneriem, lai informētu par NVA 2011.gadā īstenotajiem jaunajiem nodarbinātības pasākumiem, sadarbības iespējām  un citiem aktuālajiem nodarbinātības un bezdarba mazināšanas jautājumiem.

Ø NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) Eiropas Darba dienu ietvaros rīkos starptautisku pasākumu „Sezonas darba dienas".

Pasākums notiks:

Ø 15.aprīlī no plkst. 11.00 līdz 16.00, Cēsīs, Vienības laukumā. Pasākuma laikā informatīvajā teltī varēs saņemt informāciju par sezonas darba piedāvājumiem, darba un dzīves apstākļiem Eiropas Savienības dalībvalstīs. Pasākumā piedalīsies EURES konsultanti no Dānijas, Vācijas un Zviedrijas, kā arī pārstāvji no EUROPASS, kuri informēs par vienotu dokumentu standartu - CV standartu Eiropā;

Ø 16.aprīlī no 10.00 līdz 16.30  Jelgavā Driksas ielā 9, SIA „Silva" 2.stāva konferenču zālē ikviens interesents varēs iegūt aktuālu informāciju par sezonas darba piedāvājumiem, darba un dzīves apstākļiem Eiropas Savienības dalībvalstīs. Pasākumā piedalīsies EURES konsultanti no Dānijas un Zviedrijas, kā arī pārstāvji no EUROPASS, kuri informēs par vienotu dokumentu standartu - CV standartu Eiropā.

Ø Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija:

o  organizēs Konsultāciju dienu Lubānas novada iedzīvotājiem un speciālistiem;

o apmeklēs Rūjienas novada audžuģimeni.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv