Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijā notiks seminārs bērnu namu vadītājiem | 13.04.2011.

left-block-image.gif - 8.58 KB

Ceturtdien, 14. aprīlī, labklājības ministre Ilona Jurševska un Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs atklās semināru bērnu ārpusģimenes aprūpes iestāžu vadītājiem, kura laikā dalībnieki uzzinās aktuālāko informāciju par savas jomas norisēm, kā arī diskutēs par aktuālākajām problēmām ārpusģimenes aprūpes iestādēs un to iespējamajiem risinājumiem.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) priekšniece Laila Rieksta - Riekstiņa klātesošos informēs par VBTAI sadarbību ar bērnu ārpusģimenes aprūpes iestādēm, tostarp par pieejamo metodoloģisko palīdzību un pieejamajām un plānotajām apmācības programmām. Par aktuālākajām norisēm bērnu un ģimenes politikā klātesošos informēs LM Bērnu un ģimenes politikas departamenta vecākā referente Baiba Abersone.

Savukārt SIA „Bērnu oāze" direktors Sergejs Maksimovs pastāstīs par bērnu ārpusģimenes aprūpes iestāžu un bērnu praktiskās apmācības iespējām uzvedības korekcijas programmā INTEX.

Nodibinājuma „Centrs Dardedze" Konsultāciju daļas vadītāja Laila Balode seminārā stāstīs par piesaistes nozīmi bērnu ārpusģimenes aprūpes iestādēs, bet VBTAI Bērnu tiesību aizsardzības departamenta direktore Inga Millere informēs par VBTAI organizēto kustību „Draudzīga māja", kuras mērķis ir ģimeniskas, iekļaujošas un atbalstošas vides veidošana bērnu namos.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv