darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre dosies reģionālajā vizītē uz Tērveti un Dobeli | 14.04.2011.

Piektdien, 15.aprīlī, labklājības ministre Ilona Jurševska dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Tērveti un Dobeli, lai tiktos ar novadu iedzīvotājiem, pašvaldību vadību un apmeklētu Labklājības ministrijas padotības iestāžu reģionālās filiāles.

Vizītes laikā I.Jurševska tiksies gan ar Tērvetes, gan Dobeles novada  pašvaldības vadību, lai diskutētu par izmaiņām sociālajā jomā un pārrunātu LM redzējumu par turpmāko ģimenes politikas attīstību, ģimenes valsts pabalsta reformu un tās ietekmi uz pašvaldībām. Vienlaikus labklājības ministre tiksies ar abu pašvaldību Sociālo dienestu un bāriņtiesu darbiniekiem, lai uzklausītu informāciju par situāciju novadā.

Savukārt Dobelē Nodarbinātības valsts aģentūras filiāli un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras reģionālo nodaļu plānots apmeklēt, lai iepazītos ar situāciju iestādēs un pārrunātu aktualitātes sociālajā jomā.

Vizītes laikā I.Jurševska viesosies Valsts sociālās aprūpes centra  „Zemgale" filiālē „Īle", lai tiktos ar tās iemītniekiem.

Atgādinām, ka līdz šim ministre reģionālo vizīšu ietvaros jau apmeklējusi Liepāju, Daugavpili, Limbažus, Mazsalacu, Līvānus, Cēsis, Ventspili, Jelgavu un Rēzekni.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv