darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Ekonomikas ministrijā asins ziedošanas akcijā „Palīdzi palīdzēt!” piedalīsies vairāk kā 70 EM, VM, LM un pārraudzības iestāžu darbinieki | 19.04.2011.

Rīt, 20.aprīlī, Ekonomikas ministrijā, sadarbībā ar Valsts Asinsdonoru centru, notiks asins ziedošanas akcija „Palīdzi palīdzēt!", kurā asinis plāno ziedot vairāk kā 70 Ekonomikas ministrijas, Veselības ministrijas, Labklājības ministrijas un to pārraudzības iestāžu darbinieki.

Asins ziedošanas akcijā „Palīdzi palīdzēt!" plāno piedalīties arī labklājības ministre Ilona Jurševska un veselības ministrs Juris Bārzdiņš. Akcijas laikā asinis ziedos Ekonomikas ministrijas, Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas, Konkurences padomes, Tūrisma attīstības valsts aģentūras, SIA "Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs" , Veselības ministrijas, kā arī Labklājības ministrijas, Nodarbinātības Valsts aģentūras un Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras darbinieki.

2011.gads ir jau septītais gads pēc kārtas, kad sadarbībā ar Valsts Asinsdonoru centru tiek rīkota valsts pārvaldes asins ziedošanas akcija „Palīdzi palīdzēt!", kurā iesaistīties tiek aicināts ikviens valsts pārvaldes darbinieks, kas ir gatavs ziedot asinis. Ņemot vērā, ka tieši valsts pārvaldes asins donoru diena ir lielākā asins ziedošanas akcija Latvijā un tai parasti ir liels dalībnieku skaits, šogad tā tiek rīkota pēc vienota grafika visa gada laikā, paredzot ministrijām un to padotības iestādēm atsevišķas dienas.

Informāciju sagatavoja:

Elita Rubesa-Voravko

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

T.: 67013193