darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM ar Latvijas Pašvaldību savienību diskutēs par aktuālo sociālajā jomā | 10.05.2011.

Turpinot sadarbību ar pašvaldībām, Labklājības ministrijā (LM) trešdien, 11.maijā, notiks ikgadējās sarunas ar Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) pārstāvjiem, kurās diskutēs par aktuālo sociālajā jomā.

Ņemot vērā, ka Sociālās drošības tīkla pasākumu īstenošana ir paredzēta līdz 2011.gada 31.decembrim, tikšanās laikā klātesošie diskutēs par pabalsta garantētā minimālā ienākumu līmeņa un dzīvokļa pabalsta līdzfinansēšanas pārtraukšanu, kā arī pārrunās iespējamās izmaiņas sociālās palīdzības sistēmā.

Sēdes laikā LPS pārstāvji informēs par konstatētajām problēmām saistībā ar nereģistrētajiem sociālo pakalpojumu sniedzējiem, kā arī pašvaldību sociālo dienestu un pansiju statusu.

Savukārt LM iepazīstinās arī ar ģimenes valsts politikas īstenošanas problēmām krīzes apstākļos, demogrāfisko situāciju un pašvaldībās iespējamo atbalstu ģimenēm.

Vienlaikus LM informēs par pagaidu sabiedrisko darbu pieredzi pašvaldībās un iespējamiem risinājumiem nākotnē, t.sk. pasākuma „Darba praktizēšana ar stipendiju pašvaldībās" noslēgumu 2011.gadā, kā arī algoto pagaidu sabiedrisko darbu uzsākšanas nosacījumiem 2012.gadā.

Atgādinām, ka LM ar LPS tiekas katru gadu, lai pārrunātu aktuālo informāciju labklājības nozarē. Sanāksmē piedalīsies labklājības ministre Ilona Jurševska, LM valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs, LM speciālisti, LPS pārstāvji.

Sanāksme notiks no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 LM, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.