darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre Dikļos diskutēs ar iedzīvotājiem par aktuāliem jautājumiem sociālajā jomā | 12.05.2011.

Piektdien, 13.maijā, labklājības ministre Ilona Jurševska dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Dikļiem un Valmieru, lai tiktos ar novadu iedzīvotājiem, pašvaldību vadību un apmeklētu Labklājības ministrijas padotības iestāžu reģionālās filiāles.

Dikļu kultūras namā labklājības ministre piedalīsies laikraksta „Latvijas Avīze" organizētajā publiskajā diskusijā „Labklājīga sabiedrība - Latvijas valsts ilgtspējas pamats", kuras laikā iedzīvotājiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus par aktuālo sociālajā jomā.

Savukārt vizītes laikā Valmierā I.Jurševska tiksies Valmieras pilsētas  pašvaldības vadību, lai diskutētu par izmaiņām sociālajā jomā un pārrunātu LM redzējumu par turpmāko ģimenes politikas attīstību, ģimenes valsts pabalsta reformu un tās ietekmi uz pašvaldībām. Vienlaikus labklājības ministre tiksies ar pašvaldības Sociālā dienesta vadību, lai uzklausītu informāciju par situāciju novadā.

Tāpat labklājības ministre tiksies ar Valmieras Nodarbinātības valsts aģentūras filiāles un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras reģionālās nodaļas vadību, lai iepazītos ar situāciju iestādēs un pārrunātu aktualitātes sociālajā jomā.

Vizītes laikā I.Jurševska viesosies pansionātā „Valmiera" un apmeklēs Valmieras SOS bērnu ciematu.

Atgādinām, ka līdz šim ministre reģionālo vizīšu ietvaros jau apmeklējusi Liepāju, Daugavpili, Limbažus, Mazsalacu, Līvānus, Cēsis, Ventspili, Jelgavu un Rēzekni.

Par labklājības ministres un LM aktivitātēm uzzini arī sekojot ministrijas profilam Twitter.com un draugiem.lv http://www.draugiem.lv/labklajiba/.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv