darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas aktivitātes Starptautiskajā bērnu tiesību aizsardzības dienā | 31.05.2011.

left-block-image.gif - 8.58 KB

Trešdien, 1.jūnijā, Starptautiskajā bērnu tiesību aizsardzības dienā, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti organizē un piedalās dažādās informatīvās aktivitātēs visā Latvijā.

VBTAI Kurzemes reģiona inspektores Inga Dobele un Ilona Šlisere 1. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Liepājā, Graudu ielā 45, trešajā stāvā, rīko inspekcijas Kurzemes reģiona atvērto durvju dienu. Tās laikā inspektores konsultēs par bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem (bērns - vecāks, vecāks - vecāks, bērns - pedagogs, vecāks - pedagogs, bērns - bērns) u.c. jautājumiem.

Paralēli tam šajā pašā laikā darbosies VBTAI Kurzemes reģiona „karstais telefons" 63429624. Zvanot uz šo tālruņa numuru, interesenti saņems atbildes uz jautājumiem par bērnu tiesību nodrošināšanu un bērnu drošību, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem. Savukārt no plkst. 11.00 līdz 14.00 inspektores piedāvās bērniem piedalīties radošajās darbnīcās „Es un citi". Radošo darbnīcu mērķis ir palīdzēt bērniem labāk iepazīt sevi un citus, tādējādi uzlabojot savstarpējās sadarbības un komunikācijas prasmes.

Atvērto durvju diena notiks arī Rēzeknē. To rīkos VBTAI Rēzeknes reģiona inspektores Rita Vasiļjeva, Gunita Zeiļuka un referente Maruta Dambe. To laikā bērni, vecāki, aizbildņi, audžuģimenes, speciālisti un citi interesenti ir laipni aicināti no plkst. 10.00 līdz 16.00 apmeklēt inspektorus Rēzeknē, 18. novembra ielā 16, otrajā stāvā, 210. kabinetā. Inspektores konsultēs par dažādiem ar bērnu tiesību aizsardzību saistītiem jautājumiem. Tāpat arī no plkst. 10.00 līdz 16.00 darbosies VBTAI Rēzeknes reģiona „karstais telefons" 64628144, kur tiks sniegtas atbildes uz interesentu jautājumiem par bērnu tiesību nodrošināšanu un piedāvāta iespēja saņemt konsultācijas saistībā ar bērnu tiesību un interešu ievērošanu pašvaldībās.

Inspekcijas speciālisti piedalīsies arī Valsts bērnu tiesību aizsardzības dienai veltītā audžuģimeņu pasākumā Rīgā, Tallinas ielā 97, kā arī konsultēs iedzīvotājus 1. jūnijam veltītajos pasākumos Daugavpils pilsētā.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv