Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 03.06.2011.

Pirmdiena, 6.jūnijs

Ø Laikā no 6. līdz 10. jūnijam Eiropas Komisijas Vecāko darba inspektoru komitejas (VDIK) darba grupas pārstāvji izvērtēs Valsts darba inspekciju (VDI) saskaņā ar „Kopējiem darba inspekcijas principiem attiecībā uz veselības un aizsardzību un drošību darba vietā".

Novērtējuma pamatmērķis saskaņā ar „Kopējiem principiem" ir pārskatīt darba inspekcijas sistēmas spēju Latvijā īstenot un piemērot Eiropas Savienības direktīvas par darba drošību un veselības aizsardzību.

Otrdiena, 7.jūnijs

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti apmeklēs Rīgas, Zilupes un Smiltenes novadu audžuģimenes.

Trešdiena, 8.jūnijs

Ø Kā neatkarīgie eksperti vērtē tā dēvēto „simtlatnieku" pasākumu, kādi ir galvenie secinājumi pēc diviem tā īstenošanas gadiem? Vai un kādi pasākumi tiks īstenoti „simtlatnieku" vietā?

Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, Labklājības ministrijā (LM) plkst.10.00 notiks preses konference, kurā piedalīsies labklājības ministre Ilona Jurševska, LM Darba departamenta direktors Imants Lipskis un Dr.ekon., profesore Biruta Sloka.

Pasākums notiks LM 6.stāva zālē, Rīgā, Skolas ielā 28.

Ø VBTAI  speciālisti apmeklēs Cēsu novada un Kuldīgas pilsētas audžuģimenes.

Ceturtdiena, 9.jūnijs

Ø Labklājības ministre Ilona Jurševska plkst.16.00 piedalīsies Latvijas Sporta Federāciju padomes kopsapulcē.

Ø LM notiks kārtējā Sociālās iekļaušanas politikas koordinācijas komitejas sēde, kurā pārrunās aktuālos sociālos jautājumus, tostarp, par "ES-2020" stratēģijā ietvertajiem pasākumiem nabadzības novēršanas mērķa sasniegšanai.

Sanāksme no plkst. 15.00 notiks biedrības SUSTENTO (Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija) telpās Rīgā, Antonijas ielā 24, 3.stāvā (pie ārdurvīm jāspiež poga "6").

Ø VBTAI speciālisti apmeklēs Rīgas un Viļānu novada audžuģimenes.

Piektdiena, 10.jūnijs

Ø VBTAI speciālisti apmeklēs Valmieras pilsētas audžuģimenes.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv