Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 01.07.2011.

Otrdiena, 5.jūlijs

  • plkst. 11.00 Preiļu novada domes sēžu zālē notiks seminārs ,,Sadarbība starp Nodarbinātības valsts aģentūru un darba devējiem nodarbinātības veicināšanai." Šajā pašā dienā pulksten 11.00 notiks seminārs arī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiālē, kur darba devējus uzrunās Nodarbinātības valsts aģentūras direktore B.Paševica.

Trešdiena,6.jūlijs
  • No 6. līdz 8. jūlijam labklājības ministre Ilona Jurševska piedalīsies Eiropas Savienības nodarbinātības un sociālo lietu ministru neformālā sanāksme. Tās laikā ministre neformālās plāno piedalīties diskusijās par proaktīvu nodarbinātības politiku efektivitātes palielināšanu, kā arī pensionēšanas vecumu.
  • Labklājības ministrijas Bērnu un ģimenes politikas departamenta speciālisti piedalīsies Eiropas Progresīvās izpētes fonda forumā "Latvijas demogrāfiskā katastrofa: izaicinājumi un risinājumi".
  • plkst.13.00 Sociālās integrācijas valsts aģentūrā notiks Koledžas studentu izlaidums. Izlaidumā izglītības dokumentus par 1.līmeņa profesionālo augstāko izglītību saņems 38 absolventi, uzņēmējdarbības un vadības zinību studiju programmās un datorvadības un datorzinību studiju programmās.
    Izlaidums notiks Jūrmalā, Slokas ielā 61.
Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv