darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
I.Jurševska Kandavā uzrunās audžuģimenes no visas Latvijas | 29.07.2011.

Ar savu klātbūtni, apliecinot cieņu un atzinību audžuģimeņu kustībai visā Latvijā, labklājības ministre Ilona Jurševska rīt, 30.jūlijā, Kandavā atklās ikgadējo Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) organizēto Latvijas audžuģimeņu salidojumu.

30. un 31. jūlijā audžuģimenes no visas Latvijas jau septīto reizi tiksies ikgadējā salidojumā, kas šoreiz notiek Kurzemē. Ģimenes, kas uzņēmušās rūpes par bez vecāku gādības palikušiem bērniem, pasākumā uzzinās aktuālākos jaunumus audžuģimeņu jomā, dalīsies pieredzē, kā arī apgūs jaunas iemaņas, piedalīsies dažādās aktivitātēs un konkursos, kā arī vienkārši labi atpūtīsies.

Dalību pasākumā pieteikuši apmēram 700 cilvēku. Salidojuma divās dienās par audžuģimenēm un bērniem rūpēsies pasākuma organizētāji - „Radošo ideju centrs „Oranžs"". Pasākuma virsvadītājs būs mūziķis Roberto Meloni, kurš pasākuma dalībniekiem sniegs arī koncertu.

Salidojuma abu dienu laikā audžuģimenes varēs noklausīties izglītojošu lekciju ciklu, piedalīties radošajās darbnīcās un ģimeņu saliedēšanas un stiprināšanas spēlēs. Pasākumā notiks „Ģimeņu talantu konkurss", kā arī ģimenēm būs iespēja mēroties spēkiem piedzīvojumu spēlē „SUPER Komanda".

Audžuģimeņu salidojums notiks Kandavā, Valteru ielā 6, Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikums.

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv