darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 29.07.2011.

Pirmdiena, 1.augusts

  • Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti tiksies ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, lai diskutētu par bērnu ar smagām veselības problēmām aprūpes nodrošināšanu bērnu sociālās aprūpes centros.
  • VBTAI speciālisti Cīravā piedalīsies audžuģimeņu pašpalīdzības grupā.

Otrdiena, 2.augusts

  • VBTAI speciālisti tiksies ar Daugavpils domes Sociālo lietu pārvaldes speciālistiem, lai vienotos par sadarbības jautājumiem ar inspekciju, kā arī diskutētu par citiem aktuāliem jautājumiem.

Trešdiena, 3.augusts

  • Labklājības ministre Ilona Jurševska plkst. 11.15 atklās konferenci „Bāriņtiesām - 15".  Pasākuma piedalīsies arī tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs, VBTAI vadītāja Laila Rieksta - Riekstiņa un speciālisti, Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas  pārstāvji u.c.

Konferences laikā prezentēs iespējamās alternatīvas pilnīgai rīcībspējas atņemšanai, iepazīstinās ar nepilngadīgo personu atbalsta informācijas sistēmu, kā arī informēs par ārpusģimenes aprūpes tendencēm kaimiņvalstīs u.c. Konferences noslēgumā notiks paneļdiskusija.

Konference notiks Rīgā, Rīgas Juglas vidusskolā, Kvēles iela 64.

Ceturtdiena, 4.augusts

  • 4. un 5.augustā labklājības ministre I.Jurševska dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Krāslavu, lai tiktos ar Krāslavas pašvaldības un Sociālā dienesta vadību, kā arī apmeklētu padotības iestādes.
  • VBTAI speciāliste Inga Millere plkst. 15.00 piedalīsies „Latvijas radio 1" raidījumā „Ģimenes studija", lai informētu par bērnu nometņu darbību.
  • 4. un  5. augustā Valsts darba inspekcijas vadītājs Renārs Lūsis apmeklēs Baltijas valstu Darba inspekciju pārstāvju ikgadējo apspriedi, kas notiks Pērnavā, Igaunijā.  Tikšanās laikā  tiks apspriesti jautājumi, par Darba inspekciju stratēģisko un operatīvo darba plānošanu, darba inspektoru darbības rezultātu novērtēšanas kritērijiem, kā arī  e-pakalpojumu sistēmas lomu un pielietošanu Darba inspekciju darbā.

 

 

Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, liene.uzule@lm.gov.lv