Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 29.07.2011.

Pirmdiena, 1.augusts

  • Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti tiksies ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, lai diskutētu par bērnu ar smagām veselības problēmām aprūpes nodrošināšanu bērnu sociālās aprūpes centros.
  • VBTAI speciālisti Cīravā piedalīsies audžuģimeņu pašpalīdzības grupā.

Otrdiena, 2.augusts

  • VBTAI speciālisti tiksies ar Daugavpils domes Sociālo lietu pārvaldes speciālistiem, lai vienotos par sadarbības jautājumiem ar inspekciju, kā arī diskutētu par citiem aktuāliem jautājumiem.

Trešdiena, 3.augusts

  • Labklājības ministre Ilona Jurševska plkst. 11.15 atklās konferenci „Bāriņtiesām - 15".  Pasākuma piedalīsies arī tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs, VBTAI vadītāja Laila Rieksta - Riekstiņa un speciālisti, Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas  pārstāvji u.c.

Konferences laikā prezentēs iespējamās alternatīvas pilnīgai rīcībspējas atņemšanai, iepazīstinās ar nepilngadīgo personu atbalsta informācijas sistēmu, kā arī informēs par ārpusģimenes aprūpes tendencēm kaimiņvalstīs u.c. Konferences noslēgumā notiks paneļdiskusija.

Konference notiks Rīgā, Rīgas Juglas vidusskolā, Kvēles iela 64.

Ceturtdiena, 4.augusts

  • 4. un 5.augustā labklājības ministre I.Jurševska dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Krāslavu, lai tiktos ar Krāslavas pašvaldības un Sociālā dienesta vadību, kā arī apmeklētu padotības iestādes.
  • VBTAI speciāliste Inga Millere plkst. 15.00 piedalīsies „Latvijas radio 1" raidījumā „Ģimenes studija", lai informētu par bērnu nometņu darbību.
  • 4. un  5. augustā Valsts darba inspekcijas vadītājs Renārs Lūsis apmeklēs Baltijas valstu Darba inspekciju pārstāvju ikgadējo apspriedi, kas notiks Pērnavā, Igaunijā.  Tikšanās laikā  tiks apspriesti jautājumi, par Darba inspekciju stratēģisko un operatīvo darba plānošanu, darba inspektoru darbības rezultātu novērtēšanas kritērijiem, kā arī  e-pakalpojumu sistēmas lomu un pielietošanu Darba inspekciju darbā.

 

 

Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, liene.uzule@lm.gov.lv