Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre dosies reģionālajā vizītē uz Grobiņu un apmeklēs sociālās aprūpes centrus | 11.08.2011.

Piektdien, 12.augustā, labklājības ministre Ilona Jurševska dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Grobiņu, lai tiktos ar pilsētas pašvaldības vadību un apmeklētu valsts sociālās aprūpes centra „Kurzeme" filiāles „Iļģi" un „Aizvīķi".

Vizītes laikā I.Jurševska tiksies ar Grobiņas  pašvaldības priekšsēdētāju Aivaru Priedolu, lai pārrunātu aktuālo sociālajā jomā un diskutētu par nodarbinātības veicināšanas iespējām novadā.

Tāpat labklājības ministre apmeklēs VSAC „Kurzeme" filiāles „Iļģi" un „Aizvīķi", lai iepazītos, kā Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstītā projekta ietvaros norit institūciju infrastruktūras pilnveides un uzlabošanas darbi.

Projekta mērķis ir pilnībā rekonstruēt un aprīkot abu iestāžu korpusus, uzlabojot sociālās aprūpes un rehabilitācijas apstākļus, kā arī sniegto pakalpojumu kvalitāti 405 cilvēkiem ar smagiem garīga rakstura traucējumiem. Plānots, ka rekonstrukcijas darbi tiks pabeigti 2012.gada nogalē.

Atgādinām, ka līdz šim ministre reģionālo vizīšu ietvaros jau apmeklējusi Liepāju, Daugavpili, Limbažus, Mazsalacu, Līvānus, Cēsis, Ventspili, Jelgavu, Rēzekni, Valmieru un Pļaviņas.

Par labklājības ministres un LM aktivitātēm uzzini arī sekojot ministrijas profilam Twitter.com un draugiem.lv http://www.draugiem.lv/labklajiba/.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv