darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Vasaras nometnē „Tilts uz veiksmi” jaunieši ar redzes traucējumiem apgūst jaunas zināšanas un pieredzi | 15.08.2011.

logo_esf_mazs.jpg - 11.67 KBlogo_es_mazs.jpg - 14.07 KB

Lai izvēlētos piemērotāko profesiju un veiksmīgi iekļautos darba tirgū, no 2011.gada 15.augusta līdz 19.augustam ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu 30 jaunieši ar redzes traucējumiem piedalās izglītojošā vasaras nometnē.

Nometnes laikā ar dažādu aktivitāšu starpniecību jauniešiem veicinās izpratni par piemērotas profesijas izvēles svarīgumu, kā arī sniegs zināšanas par pareizu dokumentu, tai skaitā, CV un motivācijas vēstules, noformēšanu. Tāpat jauniešiem dažādu pasākumu laikā būs jāsadarbojas komandās un jāapgūst iemaņas pieņemt pareizāko lēmumu neierastā situācijā. Vienlaikus nometnes dalībnieki apgūs arī dažādu profesiju praktiskas iemaņas.

Ikvienam jaunietim būtiski izvēlēties piemērotāko profesiju, lai veiksmīgi veidotu karjeru. Tomēr bieži vien jauni cilvēki nav pārliecināti par to, kādu profesiju izvēlēties. Turklāt cilvēkiem ar redzes traucējumiem īpaši svarīgi ir apzināties ne tikai to, ko viņi vēlas, bet arī to, kādā nozarē vai jomā viņi var būt konkurētspējīgi kā speciālisti.

Tāpēc šāda veida nometne, kas jauniešiem ar redzes traucējumiem palīdz apzināties savas spējas un izvēlēties vispiemērotāko profesiju, ir ļoti nozīmīga un nepieciešama. Nometnes laikā tiks veidota atbilstoša vide, norisināsies teorētiskas un praktiskas nodarbības, semināri, kā arī dažādas citas aktivitātes, kas ļaus jauniešiem apzināties sevi kā potenciālos darbiniekus," norāda labklājības ministre Ilona Jurševska.

Nometnes aktivitāšu nodrošināšanai ir piesaistīti kvalificēti speciālisti, karjeras konsultanti, dažādu profesiju pārstāvji, kuri ar savu darba pieredzi un zināšanām palīdzēs jauniešiem apzināties savas spējas.

Savukārt paralēli izglītojošām aktivitātēm jaunieši piedalīsies arī dažādos atpūtas pasākumos -  spēlēs, sporta aktivitātēs, viktorīnās u.c.

Nometne norisinās  Priekuļu novadā, Liepas pagastā.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv