darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre reģionālajā vizītē apmeklēs Talsus | 18.08.2011.

Labklājības ministre Ilona Jurševska piektdien, 19.augustā, dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Talsiem, lai tiktos ar novadu un pagastu vadību, sociālā dienesta pārstāvjiem, kā arī apmeklētu Labklājības ministrijas padotības iestādes.

Vizītes rīta pusē I.Jurševska ar Talsu novada un pagastu vadību, uzņēmējiem pārrunās  jautājumus saistībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) piedāvātajām apmācību programmām, kā arī darba praksēm pie darba devējiem.

Pēc tam ministre apmeklēs Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Talsu klientu apkalpošanas centru, kā arī tiksies ar sociālā dienesta vadību un darbiniekiem.

Savukārt pēcpusdienā I.Jurševska ar sociālā dienesta dienas centra un pensionāru biedrības pārstāvjiem apspriedīs aktuālos sociālos jautājumus. Vizītes noslēgumā labklājības ministre iepazīsies ar NVA Talsu filiāles un Nodibinājuma Talsu novada krīžu centrs darbību.

Atgādinām, ka līdz šim ministre reģionālo vizīšu ietvaros jau apmeklējusi Liepāju, Daugavpili, Limbažus, Mazsalacu, Līvānus, Cēsis, Ventspili, Jelgavu, Rēzekni, Dikļus, Pļaviņas, Krāslavu, Grobiņu.

Par labklājības ministres un LM aktivitātēm uzzini arī sekojot ministrijas profilam Twitter.com un draugiem.lv http://www.draugiem.lv/labklajiba/.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv.