darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre reģionālajā vizītē apmeklēs Kuldīgu un Skrundu | 25.08.2011.

Labklājības ministre Ilona Jurševska un Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs piektdien, 26.augustā, dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Kuldīgu, lai tiktos ar novadu un pagastu vadību, vietējiem uzņēmējiem, sociālā dienesta pārstāvjiem, kā arī apmeklētu Labklājības ministrijas padotības iestādes. Tāpat ministre apmeklēs Skrundu, kur paredzēta tikšanās ar novada iedzīvotājiem.

Vizītes rīta pusē ministre un LM valsts sekretārs apmeklēs Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Kuldīgas klientu apkalpošanas centru un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāli.

Pēc tam I.Jurševska un R.Beinarovičs ar Kuldīgas novada un pagastu vadību, unuzņēmējiem pārrunās  jautājumus saistībā ar NVA piedāvātajām apmācību programmām, kā arī darba praksēm pie darba devējiem. Tāpat vizītes laikā plānots tikties ar sociālā dienesta vadību un darbiniekiem.

Savukārt pēcpusdienā I.Jurševska un R.Beinarovičs apmeklēs Skrundu, uz tikšanos Skrundas Kultūras namā aicināti iedzīvotāji, uzņēmēji, iestāžu vadītāji, sociālie darbinieki, pensionāri, bezdarbnieki, kā arī citu novadu iedzīvotāji, lai runātu par LM pārraudzībā esošiem jautājumiem. 

Atgādinām, ka līdz šim ministre reģionālo vizīšu ietvaros jau apmeklējusi Liepāju, Daugavpili, Limbažus, Mazsalacu, Līvānus, Cēsis, Ventspili, Jelgavu, Rēzekni, Dikļus, Pļaviņas, Krāslavu, Grobiņu un Talsus.

Par labklājības ministres un LM aktivitātēm uzzini arī sekojot ministrijas profilam Twitter.com un draugiem.lv http://www.draugiem.lv/labklajiba/.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv.