darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 30.04.2008.

Trešdiena, 7.maijs

  • Pirmo reizi notiks Labklājības ministrijas organizēts Labklājības nozares vadītāju forums, ko plkst. 11.00 atklās labklājības ministre Iveta Purne.

Foruma laikā labklājības nozares vadošie eksperti informēs par paveiktajām un plānotajām aktivitātēm sociālajā jomā.

Labklājības nozares vadītāju forums norisināsies Sociālās integrācijas valsts aģentūras RRC Koledžā, Slokas ielā 61, Jūrmalā.

 Ceturtdiena, 8.maijs

  • Labklājības ministre I.Purne plkst. 13.00 tiksies ar Dobeles iedzīvotājiem, lai informētu par aktualitātēm pensiju jomā - grozījumiem Pensiju likumā un nākotnes plāniem. Seminārs par pensijām notiks Dobeles Kultūras namā.

Piektdiena, 9.maijs

  • Labklājības ministre Iveta Purne, LM valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs un LM speciālisti piedalīsies Eiropas dienas ietvaros organizētajā akcijā „Uz savu skolu!" un apmeklēs tās skolas, kurās reiz mācījušies.

Tiekoties ar skolēniem, ministre un LM pārstāvji stāstīs par Eiropas Savienību (ES) un Labklājības ministrijas darbu pēc iestāšanās ES.

I.Purne viesosies Sabiles vidusskolā, LM valsts sekretārs dosies uz Kuldīgas 2.vidusskolu, bet speciālisti apmeklēs Valmieras Valsts ģimnāziju, Dricānu vidusskolu un Olaines 1.vidusskolu.

  • Labklājības ministre I.Purne:
    • plkst. 12.00 tiksies ar Jelgavas iedzīvotājiem, lai informētu par aktualitātēm pensiju jomā - grozījumiem Pensiju likumā un nākotnes plāniem. Seminārs par pensijām notiks Jelgavas reģionālajā pieaugušo izglītības centrā.
    • plkst. 14.00 piedalīsies Nacionālās attīstības padomes sēdē.

Sestdiena, 10.maijs

  • Labklājības ministre I.Purne plkst. 13.00 tiksies ar Cēsu iedzīvotājiem, lai informētu par aktualitātēm pensiju jomā - grozījumiem Pensiju likumā un nākotnes plāniem. Seminārs par pensijām notiks Cēsu kultūras namā.

Informāciju sagatavoja:

Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste 7021590, 26519920, liene.zvereva@lm.gov.lv