darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre reģionālajā vizītē apmeklēs Saldu | 02.09.2011.

Labklājības ministre Ilona Jurševska piektdien, 2.septembrī, dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Saldu, lai tiktos ar novadu un pagastu vadību, vietējiem uzņēmējiem, sociālā dienesta pārstāvjiem, kā arī apmeklētu Labklājības ministrijas padotības iestādes.

Vizītes rīta pusē ministre ar Saldus novada un pagasta vadību un vietējiem uzņēmējiem pārrunās  jautājumus saistībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) piedāvātajām apmācību programmām, kā arī darba praksēm pie darba devējiem. Tāpat vizītes laikā plānots tikties ar sociālā dienesta vadību un darbiniekiem. Pēc tam I.Jurševska tiksies ar pašvaldības Sociālā dienesta darbiniekiem, lai pārrunātu situāciju novadā.

Savukārt pēcpusdienā I.Jurševska tiksies ar uzņēmējiem, iestāžu vadītājiem, sociālajiem darbiniekiem, pensionāriem, bezdarbniekiem, kā arī citiem novada iedzīvotājiem, lai runātu par LM pārraudzībā esošiem jautājumiem. 

Vizītes noslēgumā labklājības ministre apmeklēs Ģimenes atbalsta dienas centru un Dienas aprūpes centru personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Atgādinām, ka līdz šim ministre reģionālo vizīšu ietvaros jau apmeklējusi Liepāju, Daugavpili, Limbažus, Mazsalacu, Līvānus, Cēsis, Ventspili, Jelgavu, Rēzekni, Dikļus, Pļaviņas, Krāslavu, Grobiņu, Talsus un Kuldīgu.

Par labklājības ministres un LM aktivitātēm uzzini arī sekojot ministrijas profilam Twitter.com un draugiem.lv http://www.draugiem.lv/labklajiba/.

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, labklājības ministres preses sekretāre, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv.