Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 30.09.2011.

Pirmdiena, 3.oktobris

  • Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti apmeklēs Beverīnas novada audžuģimeni.

Otrdiena, 4.oktobris

  • Laikā no 4. līdz 5.oktobrim Labklājības ministrijas (LM) Darba departamenta (DD) pārstāvji piedalīsies Eiropas Komisijas un Starptautiskās darba organizācijas Starptautiskā mācību centra organizētajā nacionālajā seminārā Sociālā partnerība, sagaidot izmaiņas darba tirgū, kura ietvaros diskutēs par izmaiņu paredzēšanas mehānismiem un pieredzi Latvijā un Somijā.
  • VBTAI speciālisti organizēs radošās darbnīcas Biržu internātpamatskolas un Stiklu speciālās internātpamatskolas skolēniem.

Trešdiena, 5.oktobris

  • Valsts darba inspekcijā (VDI) plkst. 11.00 notiks diskusija valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, uzņēmējiem un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem Nesakārtota darba vide = zema produktivitāte?

Tās laikā plānots diskutēt par vairākiem aktuāliem darba aizsardzības jautājumiem, tostarp, kā panākt, lai darba devēju vidū pieaug izpratne par drošas un veselīgas darba vides pozitīvo ietekmi uz darba efektivitāti un ekonomisko atdevi no darba vides sakārtošanā ieguldītajiem līdzekļiem, kā veicināt darba aizsardzības sistēmas integrāciju citos uzņēmējdarbības procesos.

Diskusija notiks VDI telpās, Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1, 3.stāva zālē.

  • VBTAI speciālisti apmeklēs Madonas novada audžuģimenes.

Ceturtdiena, 6.oktobris

  • VDI uzņēmumu vadītājiem, kā arī atbildīgajiem par darba aizsardzību uzņēmumā organizēs semināru Darba aizsardzības problēmas mazajos un vidējos pārtikas ražošanas uzņēmumos.

Seminārs no plkst. 11.00 līdz 16.00 notiks Liepājā, Promenade Hotel.

  • Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ventspils filiālē notiks Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) informatīvā diena, kurā bezdarbniekus, darba meklētājus un citus interesentus iepazīstinās ar EURES pakalpojumiem, darba iespējām un ar to saistītiem riskiem ES/EEZ valstīs.

Informatīvā diena no plkst. 10.00 notiks NVA Ventspils filiālē, Pētera ielā 3.

Piektdiena, 7.oktobris

  • Labklājības ministre Ilona Jurševska plkst.11.00 uzrunās Latvijas Pašvaldību sociālās aprūpes institūciju apvienības dalībniekus.

Sanāksme notiks Sociālās aprūpes centrā "Mežciems", Rīgā, Malienas ielā 3.

  • LM DD pārstāvji piedalīsies Latvijas Ergonomikas biedrības un Latvijas Universitātes Ergonomisko pētījumu centra rīkotajā pirmajā starptautiskajā konferencē Mūsdienu ergonomika un bizness.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv