darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 07.10.2011.

Otrdiena, 11.oktobris

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā (VBTAI) notiks seminārs inspektoriem.

Trešdiena, 12.oktobris

Ø Labklājības ministre Ilona Jurševska plkst. 11.00 piedalīsies Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdē, kas notiks Izglītības un zinātnes ministrijā, Vaļņu ielā 2, Apspriežu zālē, 3.st., 300.kab. 

Ø Laikā no 12.līdz 13.oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) konsultanti EURES jautājumos Olštinā (Polija) piedalīsies Eiropas darba dienās uzņēmējdarbības veicināšanai jauniešu vidū, lai informētu Polijas iedzīvotājus par darba un dzīves apstākļiem, pašreizējo darba tirgus situāciju un uzņēmējdarbības/biznesa uzsākšanas un mācību iespējām Latvijā.

Ø VBTAI speciālisti organizēs:

o  semināru bērnu namu sociālajiem darbiniekiem;

o  Konsultāciju dienu Rucavas novada iedzīvotājiem un speciālistiem.

Ceturtdiena, 13.oktobris

Ø Labklājības ministrijas (LM), Finanšu ministrijas, Valsts ieņēmuma dienesta un Valsts darba inspekcijas pārstāvji Vīnē (Austrija) piedalīsies Austrijas un Latvijas valstu pieredzes apmaiņas seminārā "Nereģistrētās nodarbinātības mazināšana".

Seminārā plānots diskutēt par nereģistrētās nodarbinātības mazināšanu Austrijā un Latvijā, tajā skaitā, pieeju, metodēm, tiesisko ietvaru un sankcijām, tajā skaitā, attiecībā uz publisko iepirkumu veikšanu.

Pieredzes apmaiņas semināru organizē Austrijas Federatīvās Republikas Darba, sociālo un patērētāju aizsardzības lietu ministrija, pamatojoties uz pērn LM un Austrijas Federatīvās Republikas Darba, sociālo un patērētāju aizsardzības lietu ministrijas noslēgto vienošanos par sadarbību darba tirgus jomā.

Ø VBTAI speciālisti apmeklēs Riebiņu audžuģimenes.

Ø NVA:

o direktore Baiba Paševica Madonā plkst. 11.00 piedalīsies informatīvā seminārā darba devējiem „Nodarbinātības valsts aģentūras un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai". Seminārs notiks Madonas novada Domes ēkā, Saieta laukumā 2;

o Kuldīgā plkst. 12.00 organizēs informatīvo semināru darba devējiem. Pasākums notiks Kuldīgā, Pilsētas laukumā 4.

Piektdiena, 14.oktobris

Ø NVA:

o laikā no 14.līdz 16.oktobrim piedalīsies izstādē Ražots Latvijā 2011, kurā interesentus informēs par NVA un EURES pakalpojumiem un sadarbības iespējām. Izstāde notiks Skonto hallē, Rīgā, Melngaiļa ielā 1a.

o Cēsu filiāles vadītāja Zane Meļķe Tallinā piedalīsies Eiropas Darba dienā, kurā Igaunijas darba meklētājus informēs par dzīves un darba apstākļiem un darba tirgus situāciju Latvijā.

Ø VBTAI speciālisti apmeklēs Valmieras audžuģimenes.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv