darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM iepazīstinās moldāvus ar Latvijas sociālās aprūpes sistēmu | 02.11.2011.

Labklājības ministrijas (LM) speciālisti ceturtdien, 3.novembrī, tiksies ar pārstāvjiem no Moldovas, lai iepazīstinātu viņus ar Latvijas sociālās aprūpes sistēmu.

Tikšanās laikā LM speciālisti informēs viesus par mūsu valstī pastāvošo sociālās aprūpes pakalpojumu organizāciju, kā arī izveidoto sadarbību starp valsts institūcijām un pašvaldībām.

Tāpat viesus iepazīstinās ar Latvijas sociālo pakalpojumu modeli, kurā vadošo lomu spēlē sociālie dienesti, vienlaicīgi iepazīstinot viņus ar decentralizācijas pieredzi.

Tikšanās organizēta Moldovas UNPD un Austrumu Austrumu: Pārrobežu partnerība (East East: Partnership Beyond Borders Program) kopīgi organizētā mācību brauciena Decentralizācija un vietējo pašvaldību attīstība Latvijā (Decentralization and Local Autonomy Development in Latvia)  ietvaros.

Mācību brauciena ietvaros Latvijā  laikā no 2011.gada 31.oktobra līdz 4. novembrim viesojas Moldovas parlamentāriešu, Valsts Kancelejas, Sociālo lietu ministrijas, Vides ministrijas, Finanšu ministrijas amatpersonu un pašvaldību mēru delegācija.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.