darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs pārtrauks darba attiecības LM | 16.01.2012.

Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs pirmdien, 16.janvārī, labklājības ministrei Ilzei Viņķelei iesniedzis iesniegumu par darba attiecību pārtraukšanu.

„Domāju, ka astoņi, labklājības nozarē nostrādātie, gadi ir pietiekami ilgs laiks, lai pieņemtu jaunus izaicinājumus un apliecinātu sevi citā virzienā. Jau pagājušā gada nogalē esmu saņēmis vairākus darba piedāvājumus, kurus šobrīd rūpīgi izvērtēju," atzīst LM valsts sekretārs R.Beinarovičs.

R.Beinarovičs LM valsts sekretāra amatā ir kopš 2008.gada 25.februāra. No 2004.gada janvāra līdz 2008.gada februārim viņš bija Nodarbinātības valsts aģentūras direktors. No 1994. līdz 2004.gadam R.Beinarovičs strādājis izglītības sistēmā.

Labklājības ministre Ilze Viņķele, respektējot valsts sekretāra vēlmi atstāt amatu, norāda: „Es augstu vērtēju R.Beinaroviča paveikto, ilgus gadus strādājot labklājības nozarē. Arī smagajā ekonomiskās krīzes periodā, viņš ir spējis Labklājības ministriju vadīt atbildīgi un prasmīgi. Ņemot vērā, ka LM esam iecerējuši un uzsākuši būtiskas reformas, piemērotu kandidātu valsts sekretāra amatam ir nepieciešams atrast iespējami ātri. Sākotnēji ceram pieredzējušu un labu vadītāju atrast valsts pārvaldē strādājošo vidū, bet, ja tas neizdosies, protams, rīkosim konkursu."

Rīkojumu par darba attiecību pārtraukšanu ar LM valsts sekretāru labklājības ministre virzīs izskatīšanai tuvākajā Ministru kabineta sēdē.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.