darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Jauns pakalpojums – metodiskās dienas bāriņtiesās | 26.01.2012.

left-block-image.gif - 8.58 KB

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) aizsāk jaunu metodiskās palīdzības sniegšanas praksi bāriņtiesām, proti, metodiskās dienas bāriņtiesās.

Pirmais šāda veida pasākums notika 2012.gada 24. janvārī Bauskā un tajā piedalījās Bauskas, Vecumnieku, Iecavas un Rundāles novadu bāriņtiesas.

Metodiskajās dienās, anonīmi risinot kādu sarežģītāku vienas bāriņtiesas kompetencē esošu gadījumu, citu bāriņtiesu kolēģiem ir iespēja dalīties savā pieredzē un sniegt ieteikumus gadījuma risināšanā, tādējādi veicinot bāriņtiesu darba kvalitāti.

Savukārt VBTAI pārstāvji, jau iepriekš iepazīstoties ar konkrētās lietas materiāliem, piedalās gadījuma risināšanas diskusijā, daloties ar savu praksi un pieredzi bērnu tiesību un bāriņtiesu darbības jautājumos.

Pirmā metodiskā diena noritēja visai veiksmīgi. Tā kā metodikās dienas noslēgumā inspekcijas darbinieki no dalībniekiem guva apliecinājumu šāda pasākuma lietderībai un nepieciešamībai, tad gada laikā šādas metodiskās dienas tiks organizētas dažādos Latvijas novados.

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv