darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 10.02.2012.

Pirmdiena, 13.februāris

Ø Valsts bērnu tiesību inspekcijas (VBTAI) speciālisti apmeklēs Jaunpiebalgas novada audžuģimenes.

Otrdiena, 14.februāris

Ø VBTAI speciālisti organizēs Konsultāciju dienu Saldus novada iedzīvotājiem un speciālistiem.

Trešdiena, 15.februāris

Ø Labklājības ministrijas Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors Edgars Korčagins un Valsts darba inspekcijas (VDI) pārstāvji plkst.15.00 piedalīsies Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) rīkotajā Korporatīvās sociālās atbildības (KSA) memoranda partneru ikgadējā tikšanās reizē.

2010.gada 10.februārī LDDK vienkopus aicināja vairāk kā divdesmit publiskā, privātā un nevalstiskā sektora organizācijas, lai vienotos par kopīgu izpratni korporatīvās sociālās atbildības jautājumos un parakstītu memorandu. 2011.gadā tika veiktas izmaiņas memorandā, veltot īpašu sadaļu, kā publiskais sektors var atbalstīt memoranda prakses ieviešanu uzņēmējdarbībā. Balstoties uz Memorandā atrunāto, LDDK 2010.gada laikā izveidoja Korporatīvās sociālās atbildības platformu, kas līdz šim darbojusies trīs galvenajos virzienos:  KSA ieviešana uzņēmumos; Ilgtspējas indekss; ANO Globālais līgums.

Tikšanās organizēta, lai iepazītos ar Memoranda izpildes rezultātiem, un tās laikā LDDK ziņos par KSA iniciatīvas progresu Latvijā un iepazīstinās ar Eiropas Savienības aktualitātēm KSA jomā un Ilgtspējas indeksa metodoloģiju. Tikšanās notiks LDDK telpās Rīgā,  Baznīcas ielā 25 - 3, Rīga.

Ø VBTAI speciālisti organizēs radošo darbnīcu par konfliktsituāciju risināšanu Lejasciema vidusskolas 12. klases skolēniem, klases audzinātājai un direktorei, pielietojot mediācijas metodes principus.

Ø VDI direktors Renārs Lūsis un Darba aizsardzības nodaļas vadītāja Sandra Zariņa plkst. 14.00 tiksies ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Veselības norēķinu centra pārstāvjiem, lai pārrunātu ārvalstīs notikušu nelaimes gadījumu izmeklēšanu. Tikšanās notiks VDI telpās, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 38 k-1.

Ceturtdiena, 16.februāris

Ø Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst.10.00 piedalīsies kārtējā Reformu vadības grupas sēdē.

Piektdiena, 17.februāris

Ø Labklājības ministre I.Viņķele Briselē piedalīsies ES Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu ministru padomes kārtējā sanāksmē.

Ø Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas Cēsu filiālē no plkst. 10.00 notiks EURES seminārs jauniešiem „Ceļvedis darba meklēšanai Latvijā un ārvalstīs".

Seminārs notiks Cēsīs, Lielā Katrīnas ielā 2.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv