darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Budžeta sakārtošanai Nodarbinātības valsts aģentūrā paredzēts pilnveidot štatu un atalgojuma sistēmu | 24.02.2012.

Lai sakārtotu štatu un atalgojuma sistēmu, kā arī novērstu radušos iztrūkumu iestādes budžetā 130 tūkst. latu apmērā, no aprīļa Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) tiks likvidētas 36 amata vietas, tai skaitā, 12 pārvaldē un 24 filiālēs. Pašlaik minētās izmaiņas tiek saskaņotas un diskutētas ar arodbiedrību.

Labklājības ministrija (LM) uzsver, ka izprot situāciju un NVA darbinieku satraukumu, tomēr šāds sāpīgs izmisuma solis ir neizbēgams un, lai uzlabotu situāciju, vispirms ir jāsakārto iestādes budžets, jānovērš radītais finanšu iztrūkums un jānodrošina vienlīdzīga attieksme pret iestādes darbiniekiem, nodrošinot, ka pildot vienādus  amata pienākumus darbiniekiem ar līdzīgu darba pieredzi tiek noteikts līdzvērtīgs atalgojums. .

Vienlaikus LM norāda, ka šāds lēmums iestādes vadītājam bija jāpieņem jau savlaicīgi, tomēr tas netika veikts un arī LM netika savlaicīgi lūgta palīdzība situācijas risināšanai. Tāpēc nekavējoties turpmāk jāsakārto iestādes pārvaldība un jāpieņem savlaicīgi nepieņemti un novēloti lēmumi, sākotnēji risinot algu un iespējamo darbinieku skaitu iestādē, lai sabalansētu iestādes budžetu un nodrošinātu iestādes darba nepārtrauktību.

Paralēli minēto jautājumu risināšanai tiks meklētas iespējas NVA kapacitātes stiprināšanai, lai bezdarbnieki turpinātu saņemt kvalitatīvu pakalpojumu un konsultācijas.

Atgādinām, ka  no šī gada 11.februāra līdz 12.martam NVA notiek disciplinārlietas izmeklēšana, uz kuras laiku no amata ir atstādināta NVA direktore Baiba Paševica. Disciplinārlieta uzsākta, pamatojoties uz konstatētajiem pārkāpumiem iestādes budžeta plānošanā.

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920, e pasts Liene.Uzule@lm.gov.lv.