darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 24.02.2012.

Pirmdiena, 27.februāris

  • Labklājības ministre Ilze Viņķele plkst. 18.00 piedalīsies Lielbritānijas vēstniecības pieņemšanā par godu Sjūzanas Heirdas vizītei. Pasākuma laikā tiks demonstrēta arī filma par Londonas Olimpiskajām un Paralimpiskajām spēlēm. Pieņemšana notiks Rīgā,  kinoteātrī Splendid Palace.

Otrdiena, 28.februāris

  • Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti apmeklēs audžuģimenes Rīgā.
  • VBTAI speciālisti piedalīsies Konsultāciju dienā Ludzas novada iedzīvotājiem un speciālistiem.
  • VBTAI speciālisti piedalīsies Bāriņtiesu asociācijas sanāksmē.

Trešdiena, 29.februāris

  • I.Viņķele dosies reģionālajā vizītē uz Preiļiem. Tās laikā plānots piedalīties Preiļu novada Pensionāru biedrības sapulcē, kā arī apmeklēt Nodarbinātības valsts aģentūras filiāli. Dienas vidū I.Viņķele atklās Preiļu novada Krīzes centra atjaunotās telpas. Savukārt vizītes izskaņā ministre tiksies ar pašvaldības vadību un Sociālā dienesta darbiniekiem.
  • No plkst.11.00 līdz plkst.15.00 LM notiks Rīgas reģiona sociālo darbinieku metodiskā sanāksme. Turpinot sadarbību ar Sociālajiem dienestiem, turpmāk šādas sanāksmes notiks 2 reizes nedēļā, pēc reģiona principa sadalot 119 pašvaldības 11 grupās.

Sanāksmēs klātesošajiem sniegs informāciju par aktualitātēm sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā, kā arī LM speciālisti informēs par tādiem jautājumiem kā darba un sociālo prasmju saglabāšanas, atjaunošanas un apgūšanas pasākumi, izmaiņas tehnisko palīglīdzekļu nodrošināšanā, problēmas sociālās rehabilitācijas pakalpojuma no psihoaktīvām vielām atkarīgo personu un no vardarbības cietušo personu nodrošināšana un dzimumu līdztiesības jautājumu izpratne sociālā darba jomā.

Ceturtdiena, 1.marts

  • Plkst. 14.00 I.Viņķele ar prezentāciju par demogrāfijas tendenču ietekmi uz sociālo budžetu piedalīsies Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā rīkotā seminārā „AmCham Outlook". Pasākuma laikā paredzēta arī diskusija par demogrāfijas jautājumiem. Seminārs notiks Rīgas Ekonomikas augstskolā.
  • VBTAI speciālisti apmeklēs audžuģimenes Rīgā un Zosēnos.   

Piektdiena, 2.marts

  • No plkst.11.00 līdz plkst.15.00 LM notiks kārtējā Rīgas reģiona sociālo darbinieku metodiskā sanāksme. 
  • VBTAI speciālisti apmeklēs audžuģimenes Beverīnas novadā un Ventspilī.

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920, e pasts Liene.Uzule@lm.gov.lv.