Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM notiks metodiskā sanāksme sociālo dienestu pārstāvjiem | 28.02.2012.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto sadarbību ar novadu un republikas pilsētu sociālajos dienestos strādājošajiem sociālā darba speciālistiem, Labklājības ministrijā (LM) trešdien, 29.februārī, notiks pirmā metodiskā sanāksme Rīgas reģiona sociālā darba speciālistiem.

Sanāksmē pārstāvjus no Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Engures, Garkalnes, Ikšķiles, Tukuma, Kandavas, Lielvārdes un Ogres novadiem LM informēs par aktualitātēm sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā. Tāpat tikšanās laikā diskutēs arī par tādiem jautājumiem kā darba un sociālo prasmju saglabāšanas, atjaunošanas un apgūšanas pasākumi, par izmaiņām tehnisko palīglīdzekļu nodrošināšanā, par problēmām sociālās rehabilitācijas pakalpojuma no psihoaktīvām vielām atkarīgo personu un no vardarbības cietušo personu nodrošināšanā un dzimumu līdztiesības jautājumu izpratni sociālā darba jomā.

Vienlaikus paredzēts runāt par Sociālo dienestu sadarbību ar Bāriņtiesām un Invaliditātes likumā noteiktajiem pakalpojumiem, to attīstību, piemēram, psihologa pakalpojumu bērniem, kuriem noteikta pirmreizējā invaliditāte un viņu vecākiem.

Metodiskā sanāksme no plkst.11.00 līdz 15.00 notiks LM, Rīgā, Skolas ielā 28, 2. korpusa 3. stāva zālē.

Kopumā līdz 4.aprīlim plānotas 11 metodiskās sanāksmes. Tās notiks 2 reizes nedēļā, sadalot 119 pašvaldības 11 grupās, vadoties, galvenokārt, no plānošanas reģiona principa. Plānots, ka katrā tikšanās reizē piedalīsies aptuveni 30 cilvēki jeb 2 līdz 3 pārstāvji no katras pilsētas/novada sociālā dienesta.

Nākamā sanāksme paredzēta 2.martā Rīgas reģiona sociālā darba speciālistiem.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.