darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 09.03.2012.

Otrdiena, 13.marts

Ø Valsts darba inspekcijas pārstāve Linda Matisāne piedalīsies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas „Saulaino dienu bibliotēkas" metodiskā materiāla komplekta "Vesels un drošs" atklāšanas pasākumā.

Pasākums plkst. 13.30 notiks Rīgā, Vienības gatvē 45.

Trešdiena, 14.marts

Ø Labklājības ministrijā (LM) plkst. 15.00 notiks kārtējā Dzimumu līdztiesības komitejas sanāksme, kurā diskutēs par vairākiem aktuāliem jautājumiem, t.sk. priekšlikumiem saistībā ar bērnu aprūpes sistēmas pilnveidošanu Latvijā, kā arī par nereģistrētās kopdzīves regulēšanas mehānismiem.

Ø LM Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības departaments no plkst.11.00 līdz 15.00 organizēs kārtējo metodisko sanāksmi Zemgales un Vidzemes reģiona sociālā darba speciālistiem.

Sanāksmē informēs par aktualitātēm sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā, kā arī par tādiem jautājumiem kā darba un sociālo prasmju saglabāšanas, atjaunošanas un apgūšanas pasākumi, par izmaiņām tehnisko palīglīdzekļu nodrošināšanā, par problēmām sociālās rehabilitācijas pakalpojuma no psihoaktīvām vielām atkarīgo personu un no vardarbības cietušo personu nodrošināšanā un dzimumu līdztiesības jautājumu izpratne sociālā darba jomā. Tiks runāts par Sociālo dienestu sadarbību ar Bāriņtiesām un Invaliditātes likumā noteiktajiem pakalpojumiem, to attīstību, piemēram psihologa pakalpojumu bērniem, kuriem noteikta pirmreizējā invaliditāte un viņu vecākiem.

Nākamā sanāksme notiks 16. martā Vidzemes reģiona sociālā darba speciālistiem. Kopumā līdz 4. aprīlim plānotas 11 metodiskās sanāksmes.

Ø Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti:

* rīkos semināru - diskusiju skolu mediatoriem;

* piedalīsies Eiropas Savienības mājas organizētajā informatīvajā pasākumā „Jaunie vecāki atgriežas darbā";

* organizēs Konsultāciju dienu Kārsavas un Kandavas novada speciālistiem un iedzīvotājiem;

* apmeklēs audžuģimeņu atbalsta grupas Valmieras un Jaunpiebalgas novadā.

Ceturtdiena, 15.marts

Ø LM plkst. 10.00 viesosies Azerbaidžānas valdības un nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji, lai iepazītos ar mūsu valsts pieredzi sadarbībā ar NVO, bērnu ar īpašām vajadzībām adopciju un sociālo aizsardzību.

Latvijas Portidžas mācībsistēmas asociācija pašlaik Azerbaidžānā sadarbībā ar vietējām NVO, valsts un pašvaldību institūcijām realizē projektu par korekcijas programmu bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem un viņu vecākiem.

Ø LM plkst.13.00 notiks Sociālā darba speciālistu sadarbības padomes sēde, kurā diskutēs par sociālo darbu sociālās palīdzības reformas kontekstā, kā arī tiksies ar pētījuma par profesionālo sociālo darbu veicējiem autoriem.

Ø VBTAI rīkos semināru krīžu centru vadītājiem.

Piektdiena, 16.marts

Ø Labklājības ministre Ilze Viņķele dosies kārtējā reģionālajā vizītē uz Skrīveriem.

Ø VBTAI speciālisti apmeklēs audžuģimenes Vaiņodes novadā.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv